مجله علم ورزش یک ساله شد

مکمل_________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________

خوب به یاد دارم ایده ایجاد وب سایت برای در اختیار گذاشتن مطالب و مقالات تربیت بدنی و تندرستی برای هموطنان چگونه در ذهن ما بود، چند باری این ایده مطرح شد تا در نهایت اقدام به ایجاد وب سایت علم ورزش نمودیم و اکنون یک سال از افتتاح این وب سایت می گذرد و تولدش است!

بله، مجله علم ورزش یک ساله شد. خوشحالیم از اینکه در طول این یک سال توانسته ایم گامی مؤثر در راستای دانش افزایی و سلامت برداریم و خوشحال تر از اینکه توانسته ایم خدمتی به جامعه ورزشی کنیم. از تمامی مراجعین و دوستانی که با پیام ها و ایمیل های خود موجب دلگرمی ما شدند کمال تشکر و قدردانی را داریم، همچنین از سایر عزیزانی که در بالا بردن محتوای علمی سایت با ما همکاری می کنند.

در مسیر رشد هستیم

علم ورزش روز به روز به توسعه بیشتر و خدمت رسانی بهتر می اندیشد. بدون شک ما هر چه توان داشته باشیم در طبق اخلاص می گذاریم تا بتوانیم، بهتر و مؤثرتر به جامعه ورزش و اهالی ورزش خدمت کنیم.

 

تلگرام

به اشتراک بگذارید :
loading...
loading...

مطالب مشابه

۴ نظر

  1. بهروز آقایی گفت:

    با عرض سلام و خسته نباشید .من دبیر تربیت بدنی هستم .سایت جامع و کاملی دارید ممنون که چنین سایتی ایجاد کردید .بسیار مورد استفاده قرار گرفت.

  2. فریبا ریانی گفت:

    باسلام
    ان شاله صد ساله شی. مطالب بسیار پرباری ارائه می کنید .از توجه شما عزیزیان سپاسگزارم

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *