کتاب چالش کاهش وزن و تناسب اندام

اکثر ما از یک ورزشکار حرفه‌ای تا یک شهروند عادی حداقل یک بار به فکر کاهش وزن یا مراجعه به باشگاه‌های ورزشی به قصد تداوم سلامتی را داشته‌ایم. اما در این مسیر همیشه با مشکلاتی مواجه بودیم از جمله گران بودن هزینه کلاس‌های ورزشی، عدم وجود تخصص کافی در برخی از مربیان باشگاه‌ها، دور بودن باشگاه از محل اقامت و یا شلوغ بودن باشگاه‌ها. این‌ها فقط برخی از دلایلی هستند که مانع از رسیدن ما به اهداف ورزشی و سلامت ما می‌شوند.

ebook-c

به همین دلیل برآن شدیم کتابی را تدوین کنیم که بتواند در افرادی که هر سطحی از دانش در این حوزه را دارند در وهله اول آگاهی لازم را در مورد اتفاقاتی که در بدن می افتد و منجر به افزایش یا کاهش وزن می‌شود ایجاد نماییم و سپس به آن‌ها این امکان را بدهیم تا با دانش کسب شده گذشته از کاهش وزن حتی اقدام به برنامه‌ریزی غذایی مناسب خود نموده و با حرکات ورزشی که در فصل آخر کتاب با درج تصویر مشخص شده اند برنامه مدون و یک ماهه را برای خود طراحی نمایند.

این کتاب و مسیر حرکتی طراحی شده آن تا به امروز بر روی افراد زیادی اجرا شده و خوشبختانه نتایج مثبت کسب شده چشم گیر و در بعضی موارد غیرقابل باور بوده است که کسب این نتایج مهر تائیدی بر کارایی این کتاب می‌زند.

 این کتاب برای کسانی است که چربی اضافه در بدن دارند و می‌خواهند با یکی از اصولی‌ترین روش‌های کاهش وزن، چربی بدن را از بین ببرند، همچنین این کتاب مخصوص کسانی است که می‌خواهند ضمن آگاهی از چگونگی چاق شدن و کاهش چربی، یک برنامه منظم تمرینی برای تناسب اندام داشته باشند که نیازی به باشگاه رفتن و وسیله خاصی ندارد. این کتاب دیجیتالی است و قابلیت اجرا در موبایل و کامپیوتر را دارد.

با خرید این کتاب می‌توانید با هزینه‌ای به مراتب کم‌تر از یک دوره باشگاه ورزشی و در منزل خود در یک ماه تغییر مثبتی در سبک زندگی تان ایجاد نمایید که این تغییر سبک می‌تواند منجر به کاهش وزن و آغاز روند یک زندگی سلامت شود چرا که شما پس از مطالعه این کتاب دانش کافی برای بررسی روندی که در بدن تان حادث می‌شود را دارید.

با یک تیر، دو نشان بزنید! آموزش روش کاهش چربی بدن، سبک زندگی برای لاغری و برنامه تمرینی هوازی و بدنسازی با کمترین هزینه

در این کتاب می‌خوانید

این کتاب از ۳ فصل تشکیل شده است. دو فصل اول کتاب به موضوعاتی مانند: علت چاق شدن بر اساس نوع تغذیه و هورمون‌های بدن، روش کاهش وزن بر اساس تنظیم تغذیه و زمانبندی مصرف مواد غذایی، آشنایی با سازوکار هورمون‌های بدن در بحث چاق شدن و کاهش چربی، مواد غذایی مجاز برای کاهش وزن و مواد غذایی که باعث چاقی می‌شود، نکات تغذیه‌ای کاهش وزن، اصلاح سبک غذایی، اصلاح سبک زندگی، نمونه مواد غذایی کاهش وزن، نمونه مواد غذایی بر اساس زمانبندی تغذیه برای کاهش وزن و… می پردازد.

فصل سوم کتاب یک برنامه تمرینی ۴ هفته‌ای بدنسازی بدون وسیله و همچنین تمرینات اینتروال که بیشترین نقش را در میان انواع تمرینات ورزشی برای کاهش وزن دارد، می‌باشد.

ebook-f

این کتاب روش کاهش وزنی را به شما هدیه می‌دهد که بدون تحمل گرسنگی و کالری شماری و فقط بر اساس زمانبندی تغذیه و مواد غذایی مفید، چربی‌ بدن را از بین ببرید.

در این کتاب چه نکاتی می‌آموزید؟

شما در این کتاب یاد می‌گیرید چگونه با بدن‌تان برای کاهش وزن رفتار کنید. یاد می‌گیرید بدون تحمل گرسنگی‌های طاقت فرسا و فقط با تنظیم سبک غذایی چربی بدن را کم کنید. یاد می‌گیرید مهمترین علت‌های مقاومت بدن در برابر از دست دادن چربی‌ها و راه حل آن چیست. همچنین یاد می‌گیرید در واقعیت چه چیزی بیشترین نقش را در افزایش وزن و کاهش وزن شما دارد و یاد می‌گیرید چه زمانی بهترین زمان برای مصرف مواد غذایی است تا چاق نشوید و چربی از دست دهید.

دستورالعمل آموزش کاهش وزن در این کتاب، فقط چربی‌های بدن را هدف قرار می‌دهد. یعنی فقط چربی بدن کم می‌شود بدون اینکه بافت عضله تخریب شود. این دستور العمل در افراد ورزشکار و غیر ورزشکار تست شده و نتایج آن شگفت انگیز بوده است.

بخشی از سرفصل‌های ارائه شده در این کتاب را در ادامه با هم مرور می‌کنیم. سعی شده است تا مباحث مطرح شده در کتاب در عین عمیق بودن، به ساده ترین زبان ممکن نوشته شود تا بتواند خیل عظیمی از علاقمندان به این موضوع از کارشناسان و متخصصان تا افراد عادی را مخاطب قرار دهد:

در این کتاب چه چیز‌های توضیح داده می‌شود؟

 • آشنایی با مواد غذایی مغذیی
 • چاقی چیست و چرا چاق می‌شویم؟
 • چگونه مواد غذایی باعث چاقی می‌شوند؟
 • آیا کاهش کالری مصرفی برای کاهش وزن درست است؟
 • چگونه مواد غذایی مغذی را مصرف کنید تا هم لاغر شوید و هم گرسنگی نداشته باشید؟
 • زمانبندی تغذیه و فعالیت ورزشی
 • درصد مصرف مواد غذایی مغذی در غذای روزانه
 • راهکارها و توصیه‌های تغذیه‌ای روزانه برای کاهش وزن
 • نمونه مواد غذایی مغذیی برای کاهش وزن
 • نمونه مواد غذایی برای وعده‌ها
 • اصلاح سبک زندگی و تغذیه برای کاهش وزن

این موارد تنها بخشی از توضیحات کتاب می باشد، مطالب بیشتری در این کتاب می خوانید و شما با خواندن آن با واقعیت های کاهش چربی آشنا خواهید شد.

چرا این کتاب را بخرید؟

این کتاب حاصل مطالعات تیم مجله علم ورزش بر اساس تحقیقات، مقالات پژوهشی و منابع کتابخانه‌ای می‌باشد. هر آنچه که در این کتاب می‌خوانید از منابع معتبر استخراج شده و حاصل مطالعه چندین کتاب و د‌ه‌ها مقاله پژوهشی در این زمینه می‌باشد.

شما با خرید این کتاب به طور متوسط یک سوم هزینه یک برنامه غذایی و برنامه بدنسازی را پرداخت می‌کنید. شما ضمن تهیه یک کتاب برای کاهش چربی بدن با اطلاعات مفیدی نیز آشنا می‌شوید و همچنین یک برنامه تمرینی دارید که می‌توانید یک ماه تا ۴۵ روز آن را اجرا کنید بدون اینکه به باشگاه بروید و یا وسیله‌ای برای اجرای آن نیاز داشته باشید و نکته قابل توجه آن آموزش تصویری حرکات در هر جلسه می باشد.

تخفیف!

هم اکنون می توانید این کتاب را با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنید. کد تخفیف newyear

این کد را در مرحله پرداخت اعمال کنید.


 خرید کتاب و پرداخت

RIAL 250,000 – خرید کتاب

 

پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت، شما به صفحه دانلود کتاب هدایت می شوید.

در صورت مشکل در خرید با ایمیل support@elmevarzesh.com مطرح کنید.


 

۳۹ نظر

 1. ورزشکار گفت:

  سلام وعرض ادب خداقوت، سلامت و پایدارباشید.

 2. نارین گفت:

  این کتاب یک راهنمایی عالی برای کسایی هست که می خوان از شر چربی خلاص بشن. یک ماه پیش من با توضیحات این کتاب و برنامه ورزشی که داره تونستم راحت چربی کم کنم. از تیم علم ورزش ممنونم که بهم کمک کردن با توضیحات این کتاب بتونم وزن کم کنم و خیلی ممنونم که خارج از نوبت این اطلاعات رو در اختیار من گذاشتن

 3. من توانستم با روشی که در این کتاب گفته می‌شود،‌ توانستم چربی بدنم را از ۱۶٪ به ۱۱٪ کاهش بدهم و بدنی فیت داشته باشم. البته من پیش از انتشار این کتاب، مراحل را با آقای فیروزه‌ای تست می‌کردم و کتاب بر اساس نتایج من و دیگر دوستان، بهبود داده می‌شد. به‌عنوان یک وبلاگ‌نویس و یک ورزشکار آماتور، توصیه می‌کنم قبل از هر فعالیتی در زمینه رژیم و ورزش به جهت کاهش وزن و فیت شدن، این کتاب را بخوانید.

  • عادله گفت:

   درصد چربی رو چطور اندازه گیری میکنند؟با این کتاب بدن عضلانی و ورزیده میشه؟برای من بیشتر از تناسب،آمادگیه بدن مهمه البته تناسب اندام هم جای خودش رو داره

 4. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید…..ببخشید این کتاب به صورت پی دی افه؟ میشه پرینت گرفت ازش؟؟ چند صفحست این کتاب؟؟ ممنون

 5. فریاد گفت:

  سلام. من دیروز خریدم.خیلی کتاب خوبی هست واقعا” مفید و کاربردی هست از علم ورزش ممنونم

 6. مهدی گفت:

  با سلام.این کتاب فقط به صورت فایل یا فیزیکیش هم موجوده؟

 7. محمد گفت:

  این کتاب واقعا عالییییه
  خیلی ساده و قابل فهم در مورد تغذیه توضیح داده و میشه باهاش برنامه غذایی تنظیم کرد برای لاغری. تمریناتش هم حرف نداره
  من از خریدم راضیم

 8. حسین گفت:

  سلام و خسته نباشید
  من این کتابو خریدم ولی نتونستم فایل pdf چاپ کنم و بخونم…پسوورد رو چظوری باید تهیه کنم؟

 9. یوسف فهیمی گفت:

  سلام . وقت بخیر. پول از حساب من کسر شد ولی موقع دانلود error داد و از صفحه خارج شد!!! چه باید بکنم؟

 10. mitra ramezani گفت:

  salam,man dar sued zendeghi mikonam ,chetur mitavanam in ketab ro bekharam..mersi

  • رامیار نجفی گفت:

   سلام. این کتاب اینترنتی هست. با برداحت وجه لینک دانلود برای شما فعال میشه و به راحتی می تونید قابل رو دانلود کنید.

 11. فاطمه گفت:

  سلام به علم ورزش
  من فکر نمی کردم این کتاب تا این حد خوب و دقیق همه چی رو توضیح داده باشه!!! واقعا خوب بود :) سورپرایز اصلیش بخش تمرینات هست خیلی عالیه! تصویری هست و میشه روش برای تناسب اندام حساب کرد
  ممنون از همه تون

 12. طاهره گفت:

  با سلام
  قیمت این کتاب رو خیییلی گرون زدین. یه کتاب دیجیتالی نباید انقد پرهزینه باشه.اگه میخواستین نسخه چاپیش رو بفروشید چند میفروختین!!!؟؟

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، اگر این کتاب هم روش کاهش وزن رو به همراه سایر نکت کلیدی کاهش وزن توضیح داده و هم اینکه یک برنامه یک ماهه هم اینتروال و هم بدنسازی رو هم به صورت تصویری آموزش میده، اگر کاربری بخواد جداگانه اقدام به دریافت هر کدوم از این برنامه ها بکند، حداقل ۲ برابر این کتاب هزینه دارد، شما در یک کتاب هم برنامه ورزشی در دو نوع دارید و هم دستورات کاهش وزن به همراه اطلاعات بسیار مفید

 13. نیلوفر گفت:

  این کتاب به صورت چاپ شده نیست

 14. محمد گفت:

  سلام.خسته نباشید.من دانشجوی فیزیولوژی ورزش هستم و میخواستم نسخه فیزیکی این کتابو داشته باشم.امکانش هست؟

 15. reza گفت:

  سلام
  من این کتاب رو خریدم
  موقع دانلود،نتم قطع شد دوباره که اومدم دانلود کنم.دانلود نشد…الان تکلیف چیه؟

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام دوست عزیز، همانطور که عنوان شده است با ایمیل پشتیبانی مشکل را مطرح کنید همکاران پیگیر درخواست شما خواهند بود

 16. شجاعی گفت:

  سلام.برای افزایش وزن همراه با عضله سازی مناسب نیست؟؟؟

 17. ناصر گفت:

  سلام تو کانال تلگرام زده بود این کتاب ۲۵ درصد تخفیف داره پس کو؟

 18. Behnaz گفت:

  با سلام و عرض ادب
  ضمن عرض خسته نباشید به افراد این تیم
  کتاب بسیار مفید و سازنده ای است
  سوای برنامه کاهش وزن اطلاعات جامعی در مورد مواد غذایی میده… به امید موفقیت های آتی شما بزرگواران

 19. عادله گفت:

  سلام.این کتاب رو همین سایت به من معرفی کرده.مطمءن باشم برای من با قد ۱۷۹ و وزن ۷۵ جواب میده؟بدنم عضله ای میشه؟در ضمن چاق نیستم ولی استخوان بندی درشت دارم ولی چربی هم دارم.۲۰سال دارم و دختر هستم.

  • رامیار نجفی گفت:

   سلام. هدف اصلی این کتاب ارائه برنامه تمرینی و تغذیه ایی صحیح و منظم برای کاهش وزن و داشتن بدنی مناسب و خوش فرم است و با رعایت کلیه نکات و برنامه حتماً نتیجه بخش خواهد بود. حالا اگر هدف شما با هدف کتاب تطابقت داره پس می تونید مطمئن باشید این کتاب برای شما مفید خواهد بود اگر غیر این باشه پس باید به صورت تخصصی برنامه تهیه کنید.

 20. نیما گفت:

  این کتاب واقعا باور من رو نسبت به تغذیه عوض کرده
  توضیحات و توصیه های خوبی داره از طرف دیگه تمرینات و برنامه ورزشی تصویری که داره کمک زیادی به تناسب اندام می کنه

 21. پوریا گفت:

  سلام
  من کتاب و خریدمش ولی نمیتونم ببینمش
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 22. اصغر گفت:

  سلام چرا کتاب واسه من مینویسه محدودیت دانلود داره

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، در دانلود اشتباه کردید، لازم به ذکر است همکاران روز گذشته یک ایمیل برای شما ارسال کرده اند، لذا ایمیل را چک کنید و به آن پاسخ دهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *