ورزیدگی عضلات شکم و پا بدون نیاز به وزنه

تمریناتی برای پا و عضلات ران که باعث می شود بدن استواری خوبی پیدا کند و سوخت و ساز چربی را بالا ببرد.از آن گذشته شکم را تخت می کند و ران ها فورم بهتری پیدا می کند.ایده آل برای کسانی که می خواهند شکم را کوچک و وزن را کم کنند آن هم بدون نیاز به وزنه.

تمرین ۱

تقویت شکم و عضلات ران

image365به پشت خوابیده ، ران ها را منقبض و پاها را کاملاً کشیده و ۵ سانتیمتر از زمین بلند کرده و ۱۰ ثانیه نگهدارید.این تمرین را با هر پا ۵ بار تکرار کنید

تمرین۲

تلگرام

تقویت شکم و عضلات ران

image366تخت به پشت بخوابید .یک زانو را خم کرده و بطرف سیه بیاورید . پای دیگر را کاملاً راست روی زمین قرار دهید .تمرین را با هر پا ۱۰ بار تکرار کنید

تمرین۳

image367روی زمین نشسته ، پا ها را دراز کنید و روی دست ها تکیه دهید.یک پا را بطرف شانه مقابل بالا بکشید . پای دیگر کشیده روی زمین می ماند.سمت را عوض کرده و تمامی تمرین را ۱۰ بار تکرار کنید.

تمرین۴

image368صاف روی چهارپایه ای بنشینید و با دست ها محل نشیمنگاه را محکم بگیرید. هردو پا را کاملاً کشیده از زمین بلند کرده و حرکت کوچک قیچی را انجام میدهیم.تمرین را ۳ بار و هربار ۱۰ ثانیه انجام دهید.

تمرین۵

image370

image369

با پاهای بداخل کشیده روی زمین بنشینید،پشت کاملاً صاف.پاها را از روی زمین بردارید و کاملاً دراز کنید ، بدون آنکه با زمین تماس داشته باشند. تمرین را ۵ بار تکرار کنید.

به اشتراک بگذارید :
 جشنواره وب ایران

مطالب مشابه

۴ نظر

  1. mohammad گفت:

    سلام عکسا باز نمیشن!

  2. نرگس گفت:

    ممنونم عالی بود

  3. سعید ۷ گفت:

    سلام.ممنون از اقا کیوان. لطفا در مورد حرکات پلانک و عضلات درگیر ان مطلب بزارید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *