آموزش حرکاتی برای گرم کردن بدن قبل از ورزش

مکمل_________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________

گرم کردن بدن قبل از هر فعالیت ورزشی یکی از مهمترین بخش های هر برنامه ورزشی می باشد. علم ورزش همیشه به مخاطبین خود این توصیه را بارها مطرح کرده است، که حتما" به گرم کردن بدن اهمیت دهید. اما شاید شما هم به تازگی فعالیت ورزشی رو شروع کرده باشید و به خوبی از مراحل گرم کردن بدن آگاه نباشید. ما در این بخش ویدئویی رو برای شما آماده کرده ایم که گرم کردن بدن رو به شما آموزش می دهد.

آموزش حرکاتی برای گرم کردن بدن قبل از ورزش

اما قبل از اینکه ویدئو رو مشاهده کنید به این نکات خوب توجه کنید: قبل از اینکه حرکات کششی رو برای گرم کردن بدن انجام بدید، حتما" با دویدن آهسته یا حرکات نرمشی درجه حرارت بدن و گردش خون را بالا ببرید تا بافت های بدن آمادگی کشش رو داشته باشند. بعد از این مرحله، حرکات کششی انجام دهید و سپس حرکات ورزشی برای گرم کردن بدن البته این بخش از گرم کردن شامل حرکات عمومی است و بعد از آن حتما" حرکات تخصصی باید انجام شود. البته توصیه می کنیم مطلبی که در خصوص گرم کردن بدن هست رو حتما" مطالعه کنید.

می توانید ویدئو را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

یا می توانید اینجا کلیک کنید و ویدئو را دانلود کنید. همچنین صفحه آپارات علم ورزش را به خاطر بسپارید، تا از  ویدئو های جدید علم ورزش با خبر شوید.

تلگرام

به اشتراک بگذارید :
loading...
loading...

مطالب مشابه

۳۳ نظر

  1. میلاد وطن خواه گفت:

    سلام سایت بسیار زیبا و مفید و پرباری دارید و کاملا هم به روز هست . خیلی از دیدن سایت لذت بردم

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *