رپورتاژ: در پونیلا هر چه دوست دارید به شما پیشنهاد می‌شود!

در پونیلا هر چه دوست دارید به شما پیشنهاد می‌شود!
تلگرام

در عصر انفجار اطلاعات که در هر لحظه با حجم انبوهی از اطلاعات مواجه می‌شویم، پیدا کردن یک وب سایت که بتواند محتواهای با کیفیت وب فارسی را در زمینه‌های مختلف به شما ارائه دهد،  کار سختی است، اما پونیلا این امکان را بدون هیچ گونه تبلیغاتی و به راحتی در اختیار شما قرار می‌دهد.

یک وب سایت به جای همه وب سایت ها!

اگر وقت زیادی را در اینترنت برای یافتن مطلب مورد علاقه خودتان صرف می‌کنید، یا از گشتن در لابه‌لای کانال‌ها،گروه‌ها و پیج‌ها برای دیدن یک مطلب به درد بخور و مطمئن خسته شده‌اید، پونیلا را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در پونیلا هر چه دوست دارید به شما پیشنهاد می‌شود!پونیلا چیست؟

پونیلا یک سایت و اپلیکیشن هوشمند است که به شما کمک می‌کند در موضوعات مورد علاقه خودتان، مطالب خوب و قابل اعتماد اینترنت را پیدا کنید. از ورزش، تغذیه و تناسب اندام گرفته تا آرایش، زیبایی و وسایل دست ساز و حتی تاریخ و مدیریت و کارآفرینی.

پونیلا یعنی: یک وب سایت به جای همه وب سایت‌ها و یک اپلیکیشن به جای همه اپ‌ها!

پونیلا علایق شما را کشف می‌کند و روزانه تعداد زیادی مطلب باکیفیت فارسی از منابع معتبر و با رعایت حقوق مؤلفین به شما پیشنهاد می‌کند. شما می‌توانید از یک دریچه جدید دنیای اینترنت را ببینید و لابه‌لای مطالب متنوع و شناسنامه دار فارسی بگردید.

وب سایت پونیلا

کافی است در سایت پونیلا ثبت نام کنید و علاقه‌هایتان را مشخص کنید سپس تعداد زیادی مطلب معتبر در حوزه علاقه‌هایتان ببینید. مطالبی که حتی با کمک جستجوی گوگل به راحتی یافت نمی‌شوند!

در پونیلا هر چه دوست دارید به شما پیشنهاد می‌شود!www.ponila.com

اپلیکیشن موبایل پونیلا

اگر عادت دارید مطالب اینترنتی را از طریق گوشی همراه خود ببینید، پونیلا یک اپلیکیشن کاربردی و حرفه‌ای برای گوشی‌های اندروید طراحی کرده است که می‌توانید از لینک زیر دانلود کرده و استفاده کنید. با این اپلیکیشن می‌توانید به راحتی مطالب با کیفیت و دست چین شده را در گوشی خود راحت‌تر دنبال کنید.

در پونیلا هر چه دوست دارید به شما پیشنهاد می‌شود!

یا به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) رفته و  پونیلا (Ponila) را دانلود کنید، لینک زیر

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shaya.poinila

در پونیلا هر چه دوست دارید به شما پیشنهاد می‌شود!اپلیکیشن آیفون پونیلا هم از بیستم بهمن ماه ۹۴ در app store اپلدر دسترس خواهد بود.

با پونیلا یک برنامه دارید، به جای همه برنامه‌هایی که با استفاده از آن‌ها مطلب و مقاله می‌خوانید و یک وب سایت به جای همه وب سایت‌ها! یک اپلیکیشن به جای همه اپ ها!

به اشتراک بگذارید :
loading...
loading...

مطالب مشابه

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *