ورزیدگی عضلات شکم و پا بدون نیاز به وزنه

تلگرام

تمریناتی برای پا و عضلات ران که باعث می شود بدن استواری خوبی پیدا کند و سوخت و ساز چربی را بالا ببرد.از آن گذشته شکم را تخت می کند و ران ها فورم بهتری پیدا می کند.ایده آل برای کسانی که می خواهند شکم را کوچک و وزن را کم کنند آن هم بدون نیاز به وزنه.

تمرین ۱

تقویت شکم و عضلات ران

image365به پشت خوابیده ، ران ها را منقبض و پاها را کاملاً کشیده و ۵ سانتیمتر از زمین بلند کرده و ۱۰ ثانیه نگهدارید.این تمرین را با هر پا ۵ بار تکرار کنید

تمرین۲

تقویت شکم و عضلات ران

image366تخت به پشت بخوابید .یک زانو را خم کرده و بطرف سیه بیاورید . پای دیگر را کاملاً راست روی زمین قرار دهید .تمرین را با هر پا ۱۰ بار تکرار کنید

تمرین۳

image367روی زمین نشسته ، پا ها را دراز کنید و روی دست ها تکیه دهید.یک پا را بطرف شانه مقابل بالا بکشید . پای دیگر کشیده روی زمین می ماند.سمت را عوض کرده و تمامی تمرین را ۱۰ بار تکرار کنید.

تمرین۴

image368صاف روی چهارپایه ای بنشینید و با دست ها محل نشیمنگاه را محکم بگیرید. هردو پا را کاملاً کشیده از زمین بلند کرده و حرکت کوچک قیچی را انجام میدهیم.تمرین را ۳ بار و هربار ۱۰ ثانیه انجام دهید.

تمرین۵

image370

image369

با پاهای بداخل کشیده روی زمین بنشینید،پشت کاملاً صاف.پاها را از روی زمین بردارید و کاملاً دراز کنید ، بدون آنکه با زمین تماس داشته باشند. تمرین را ۵ بار تکرار کنید.

به اشتراک بگذارید :
loading...
loading...

مطالب مشابه

۴ نظر

  1. mohammad گفت:

    سلام عکسا باز نمیشن!

  2. نرگس گفت:

    ممنونم عالی بود

  3. سعید ۷ گفت:

    سلام.ممنون از اقا کیوان. لطفا در مورد حرکات پلانک و عضلات درگیر ان مطلب بزارید.

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *