اکثر ما از یک ورزشکار حرفه‌ای تا یک شهروند عادی حداقل یک بار به فکر کاهش وزن یا مراجعه به باشگاه‌های ورزشی به قصد تداوم سلامتی را داشته‌ایم. اما در این مسیر همیشه با مشکلاتی مواجه بودیم از جمله گران بودن هزینه کلاس‌های ورزشی، عدم وجود تخصص کافی در برخی از مربیان باشگاه‌ها، دور بودن باشگاه از محل اقامت و یا شلوغ بودن باشگاه‌ها. این‌ها فقط برخی از دلایلی هستند که مانع از رسیدن ما به اهداف ورزشی و سلامت ما می‌شوند.

ebook-c

به همین دلیل برآن شدیم کتابی را تدوین کنیم که بتواند در افرادی که هر سطحی از دانش در این حوزه را دارند در وهله اول آگاهی لازم را در مورد اتفاقاتی که در بدن می افتد و منجر به افزایش یا کاهش وزن می‌شود ایجاد نماییم و سپس به آن‌ها این امکان را بدهیم تا با دانش کسب شده گذشته از کاهش وزن حتی اقدام به برنامه‌ریزی غذایی مناسب خود نموده و با حرکات ورزشی که در فصل آخر کتاب با درج تصویر مشخص شده اند برنامه مدون و یک ماهه را برای خود طراحی نمایند.

این کتاب و مسیر حرکتی طراحی شده آن تا به امروز بر روی افراد زیادی اجرا شده و خوشبختانه نتایج مثبت کسب شده چشم گیر و در بعضی موارد غیرقابل باور بوده است که کسب این نتایج مهر تائیدی بر کارایی این کتاب می‌زند.

 این کتاب برای کسانی است که چربی اضافه در بدن دارند و می‌خواهند با یکی از اصولی‌ترین روش‌های کاهش وزن، چربی بدن را از بین ببرند، همچنین این کتاب مخصوص کسانی است که می‌خواهند ضمن آگاهی از چگونگی چاق شدن و کاهش چربی، یک برنامه منظم تمرینی برای تناسب اندام داشته باشند که نیازی به باشگاه رفتن و وسیله خاصی ندارد. این کتاب دیجیتالی است و قابلیت اجرا در موبایل و کامپیوتر را دارد.

با خرید این کتاب می‌توانید با هزینه‌ای به مراتب کم‌تر از یک دوره باشگاه ورزشی و در منزل خود در یک ماه تغییر مثبتی در سبک زندگی تان ایجاد نمایید که این تغییر سبک می‌تواند منجر به کاهش وزن و آغاز روند یک زندگی سلامت شود چرا که شما پس از مطالعه این کتاب دانش کافی برای بررسی روندی که در بدن تان حادث می‌شود را دارید.

با یک تیر، دو نشان بزنید! آموزش روش کاهش چربی بدن، سبک زندگی برای لاغری و برنامه تمرینی هوازی و بدنسازی با کمترین هزینه

در این کتاب می‌خوانید

این کتاب از ۳ فصل تشکیل شده است. دو فصل اول کتاب به موضوعاتی مانند: علت چاق شدن بر اساس نوع تغذیه و هورمون‌های بدن، روش کاهش وزن بر اساس تنظیم تغذیه و زمانبندی مصرف مواد غذایی، آشنایی با سازوکار هورمون‌های بدن در بحث چاق شدن و کاهش چربی، مواد غذایی مجاز برای کاهش وزن و مواد غذایی که باعث چاقی می‌شود، نکات تغذیه‌ای کاهش وزن، اصلاح سبک غذایی، اصلاح سبک زندگی، نمونه مواد غذایی کاهش وزن، نمونه مواد غذایی بر اساس زمانبندی تغذیه برای کاهش وزن و… می پردازد.

فصل سوم کتاب یک برنامه تمرینی ۴ هفته‌ای بدنسازی بدون وسیله و همچنین تمرینات اینتروال که بیشترین نقش را در میان انواع تمرینات ورزشی برای کاهش وزن دارد، می‌باشد.

 

ebook-f

این کتاب روش کاهش وزنی را به شما هدیه می‌دهد که بدون تحمل گرسنگی و کالری شماری و فقط بر اساس زمانبندی تغذیه و مواد غذایی مفید، چربی‌ بدن را از بین ببرید.

 در این کتاب چه نکاتی می‌آموزید؟

شما در این کتاب یاد می‌گیرید چگونه با بدن‌تان برای کاهش وزن رفتار کنید. یاد می‌گیرید بدون تحمل گرسنگی‌های طاقت فرسا و فقط با تنظیم سبک غذایی چربی بدن را کم کنید. یاد می‌گیرید مهمترین علت‌های مقاومت بدن در برابر از دست دادن چربی‌ها و راه حل آن چیست. همچنین یاد می‌گیرید در واقعیت چه چیزی بیشترین نقش را در افزایش وزن و کاهش وزن شما دارد و یاد می‌گیرید چه زمانی بهترین زمان برای مصرف مواد غذایی است تا چاق نشوید و چربی از دست دهید.

نتیجه استفاده از مطالب این کتاب توسط یکی از مشتریان علم ورزش

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، کاهش وزن و کاهش چربی بدن به صورت همزمان اتفاق افتاده است، یعنی در حقیقیت مقدار وزن کم شده مربوط به چربی‌های بدن است! نه فقط وزن کلی بدن

کتاب چالش کاهش وزن و تناسب اندام

دستورالعمل آموزش کاهش وزن در این کتاب، فقط چربی‌های بدن را هدف قرار می‌دهد. یعنی فقط چربی بدن کم می‌شود بدون اینکه بافت عضله تخریب شود. این دستور العمل در افراد ورزشکار و غیر ورزشکار تست شده و نتایج آن شگفت انگیز بوده است.

بخشی از سرفصل‌های ارائه شده در این کتاب را در ادامه با هم مرور می‌کنیم. سعی شده است تا مباحث مطرح شده در کتاب در عین عمیق بودن، به ساده ترین زبان ممکن نوشته شود تا بتواند خیل عظیمی از علاقمندان به این موضوع از کارشناسان و متخصصان تا افراد عادی را مخاطب قرار دهد:

در این کتاب چه چیز‌های توضیح داده می‌شود؟

 • آشنایی با مواد غذایی مغذیی
 • چاقی چیست و چرا چاق می‌شویم؟
 • چگونه مواد غذایی باعث چاقی می‌شوند؟
 • آیا کاهش کالری مصرفی برای کاهش وزن درست است؟
 • چگونه مواد غذایی مغذی را مصرف کنید تا هم لاغر شوید و هم گرسنگی نداشته باشید؟
 • زمانبندی تغذیه و فعالیت ورزشی
 • درصد مصرف مواد غذایی مغذی در غذای روزانه
 • راهکارها و توصیه‌های تغذیه‌ای روزانه برای کاهش وزن
 • نمونه مواد غذایی مغذیی برای کاهش وزن
 • نمونه مواد غذایی برای وعده‌ها
 • اصلاح سبک زندگی و تغذیه برای کاهش وزن

این موارد تنها بخشی از توضیحات کتاب می باشد، مطالب بیشتری در این کتاب می خوانید و شما با خواندن آن با واقعیت های کاهش چربی آشنا خواهید شد.

چرا این کتاب را بخرید؟

این کتاب حاصل مطالعات تیم مجله علم ورزش بر اساس تحقیقات، مقالات پژوهشی و منابع کتابخانه‌ای می‌باشد. هر آنچه که در این کتاب می‌خوانید از منابع معتبر استخراج شده و حاصل مطالعه چندین کتاب و د‌ه‌ها مقاله پژوهشی در این زمینه می‌باشد.

شما با خرید این کتاب به طور متوسط یک سوم هزینه یک برنامه غذایی و برنامه بدنسازی را پرداخت می‌کنید. شما ضمن تهیه یک کتاب برای کاهش چربی بدن با اطلاعات مفیدی نیز آشنا می‌شوید و همچنین یک برنامه تمرینی دارید که می‌توانید یک ماه تا ۴۵ روز آن را اجرا کنید بدون اینکه به باشگاه بروید و یا وسیله‌ای برای اجرای آن نیاز داشته باشید و نکته قابل توجه آن آموزش تصویری حرکات در هر جلسه می باشد.


 خرید کتاب

RIAL 250,000 – خرید کتاب

 

پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت، شما به صفحه دانلود کتاب هدایت می شوید.

در صورت مشکل در خرید با ایمیل support@elmevarzesh.com مطرح کنید.