کتاب چالش کاهش وزن و تناسب اندام

اکثر ما از یک ورزشکار حرفه‌ای تا یک شهروند عادی حداقل یک بار به فکر کاهش وزن یا مراجعه به باشگاه‌های ورزشی به قصد تداوم سلامتی را داشته‌ایم. اما در این مسیر همیشه با مشکلاتی مواجه بودیم از جمله گران بودن هزینه کلاس‌های ورزشی، عدم وجود تخصص کافی در برخی از مربیان باشگاه‌ها، دور بودن باشگاه از محل اقامت و یا شلوغ بودن باشگاه‌ها. این‌ها فقط برخی از دلایلی هستند که مانع از رسیدن ما به اهداف ورزشی و سلامت ما می‌شوند.

ebook-c

به همین دلیل برآن شدیم کتابی را تدوین کنیم که بتواند در افرادی که هر سطحی از دانش در این حوزه را دارند در وهله اول آگاهی لازم را در مورد اتفاقاتی که در بدن می افتد و منجر به افزایش یا کاهش وزن می‌شود ایجاد نماییم و سپس به آن‌ها این امکان را بدهیم تا با دانش کسب شده گذشته از کاهش وزن حتی اقدام به برنامه‌ریزی غذایی مناسب خود نموده و با حرکات ورزشی که در فصل آخر کتاب با درج تصویر مشخص شده اند برنامه مدون و یک ماهه را برای خود طراحی نمایند.

این کتاب و مسیر حرکتی طراحی شده آن تا به امروز بر روی افراد زیادی اجرا شده و خوشبختانه نتایج مثبت کسب شده چشم گیر و در بعضی موارد غیرقابل باور بوده است که کسب این نتایج مهر تائیدی بر کارایی این کتاب می‌زند.

 این کتاب برای کسانی است که چربی اضافه در بدن دارند و می‌خواهند با یکی از اصولی‌ترین روش‌های کاهش وزن، چربی بدن را از بین ببرند، همچنین این کتاب مخصوص کسانی است که می‌خواهند ضمن آگاهی از چگونگی چاق شدن و کاهش چربی، یک برنامه منظم تمرینی برای تناسب اندام داشته باشند که نیازی به باشگاه رفتن و وسیله خاصی ندارد. این کتاب دیجیتالی است و قابلیت اجرا در موبایل و کامپیوتر را دارد.

با خرید این کتاب می‌توانید با هزینه‌ای به مراتب کم‌تر از یک دوره باشگاه ورزشی و در منزل خود در یک ماه تغییر مثبتی در سبک زندگی تان ایجاد نمایید که این تغییر سبک می‌تواند منجر به کاهش وزن و آغاز روند یک زندگی سلامت شود چرا که شما پس از مطالعه این کتاب دانش کافی برای بررسی روندی که در بدن تان حادث می‌شود را دارید.

با یک تیر، دو نشان بزنید! آموزش روش کاهش چربی بدن، سبک زندگی برای لاغری و برنامه تمرینی هوازی و بدنسازی با کمترین هزینه

در این کتاب می‌خوانید

این کتاب از ۳ فصل تشکیل شده است. دو فصل اول کتاب به موضوعاتی مانند: علت چاق شدن بر اساس نوع تغذیه و هورمون‌های بدن، روش کاهش وزن بر اساس تنظیم تغذیه و زمانبندی مصرف مواد غذایی، آشنایی با سازوکار هورمون‌های بدن در بحث چاق شدن و کاهش چربی، مواد غذایی مجاز برای کاهش وزن و مواد غذایی که باعث چاقی می‌شود، نکات تغذیه‌ای کاهش وزن، اصلاح سبک غذایی، اصلاح سبک زندگی، نمونه مواد غذایی کاهش وزن، نمونه مواد غذایی بر اساس زمانبندی تغذیه برای کاهش وزن و… می پردازد.

فصل سوم کتاب یک برنامه تمرینی ۴ هفته‌ای بدنسازی بدون وسیله و همچنین تمرینات اینتروال که بیشترین نقش را در میان انواع تمرینات ورزشی برای کاهش وزن دارد، می‌باشد.

ebook-f

این کتاب روش کاهش وزنی را به شما هدیه می‌دهد که بدون تحمل گرسنگی و کالری شماری و فقط بر اساس زمانبندی تغذیه و مواد غذایی مفید، چربی‌ بدن را از بین ببرید.

 در این کتاب چه نکاتی می‌آموزید؟

شما در این کتاب یاد می‌گیرید چگونه با بدن‌تان برای کاهش وزن رفتار کنید. یاد می‌گیرید بدون تحمل گرسنگی‌های طاقت فرسا و فقط با تنظیم سبک غذایی چربی بدن را کم کنید. یاد می‌گیرید مهمترین علت‌های مقاومت بدن در برابر از دست دادن چربی‌ها و راه حل آن چیست. همچنین یاد می‌گیرید در واقعیت چه چیزی بیشترین نقش را در افزایش وزن و کاهش وزن شما دارد و یاد می‌گیرید چه زمانی بهترین زمان برای مصرف مواد غذایی است تا چاق نشوید و چربی از دست دهید.

 

نتیجه استفاده از مطالب این کتاب توسط یکی از مشتریان علم ورزش

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، کاهش وزن و کاهش چربی بدن به صورت همزمان اتفاق افتاده است، یعنی در حقیقیت مقدار وزن کم شده مربوط به چربی‌های بدن است! نه فقط وزن کلی بدن

کتاب چالش کاهش وزن و تناسب اندام

دستورالعمل آموزش کاهش وزن در این کتاب، فقط چربی‌های بدن را هدف قرار می‌دهد. یعنی فقط چربی بدن کم می‌شود بدون اینکه بافت عضله تخریب شود. این دستور العمل در افراد ورزشکار و غیر ورزشکار تست شده و نتایج آن شگفت انگیز بوده است.

بخشی از سرفصل‌های ارائه شده در این کتاب را در ادامه با هم مرور می‌کنیم. سعی شده است تا مباحث مطرح شده در کتاب در عین عمیق بودن، به ساده ترین زبان ممکن نوشته شود تا بتواند خیل عظیمی از علاقمندان به این موضوع از کارشناسان و متخصصان تا افراد عادی را مخاطب قرار دهد:

در این کتاب چه چیز‌های توضیح داده می‌شود؟

 • آشنایی با مواد غذایی مغذیی
 • چاقی چیست و چرا چاق می‌شویم؟
 • چگونه مواد غذایی باعث چاقی می‌شوند؟
 • آیا کاهش کالری مصرفی برای کاهش وزن درست است؟
 • چگونه مواد غذایی مغذی را مصرف کنید تا هم لاغر شوید و هم گرسنگی نداشته باشید؟
 • زمانبندی تغذیه و فعالیت ورزشی
 • درصد مصرف مواد غذایی مغذی در غذای روزانه
 • راهکارها و توصیه‌های تغذیه‌ای روزانه برای کاهش وزن
 • نمونه مواد غذایی مغذیی برای کاهش وزن
 • نمونه مواد غذایی برای وعده‌ها
 • اصلاح سبک زندگی و تغذیه برای کاهش وزن

این موارد تنها بخشی از توضیحات کتاب می باشد، مطالب بیشتری در این کتاب می خوانید و شما با خواندن آن با واقعیت های کاهش چربی آشنا خواهید شد.

چرا این کتاب را بخرید؟

این کتاب حاصل مطالعات تیم مجله علم ورزش بر اساس تحقیقات، مقالات پژوهشی و منابع کتابخانه‌ای می‌باشد. هر آنچه که در این کتاب می‌خوانید از منابع معتبر استخراج شده و حاصل مطالعه چندین کتاب و د‌ه‌ها مقاله پژوهشی در این زمینه می‌باشد.

شما با خرید این کتاب به طور متوسط یک سوم هزینه یک برنامه غذایی و برنامه بدنسازی را پرداخت می‌کنید. شما ضمن تهیه یک کتاب برای کاهش چربی بدن با اطلاعات مفیدی نیز آشنا می‌شوید و همچنین یک برنامه تمرینی دارید که می‌توانید یک ماه تا ۴۵ روز آن را اجرا کنید بدون اینکه به باشگاه بروید و یا وسیله‌ای برای اجرای آن نیاز داشته باشید و نکته قابل توجه آن آموزش تصویری حرکات در هر جلسه می باشد.


 خرید کتاب

RIAL 250,000 – خرید کتاب

 

پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت، شما به صفحه دانلود کتاب هدایت می شوید.

در صورت مشکل در خرید با ایمیل support@elmevarzesh.com مطرح کنید.


 

۷۳ نظر

 1. پوریا گفت:

  سلام
  من کتاب و خریدمش ولی نمیتونم ببینمش
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 2. اصغر گفت:

  سلام چرا کتاب واسه من مینویسه محدودیت دانلود داره

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، در دانلود اشتباه کردید، لازم به ذکر است همکاران روز گذشته یک ایمیل برای شما ارسال کرده اند، لذا ایمیل را چک کنید و به آن پاسخ دهید

 3. على گفت:

  سلام و خسته نباشید کتاب فوق العاده بود من دارم از تمام مباحث استفاده میکنم چه در مورد غذاها هورمن ها و…….!!!واقعأ نسبت به قیمت پایین اطلاعات عالى و مفیدى گذاشتین البته سایت شما فوق العاده خوبه من بیشتر از ده سال تمرین بدنسازى میکردم ولى ٪٨٠ از اطلاعاتم از اینجا بدست اوردم امیدوارم همیشه همینطور پر قدرت و با کیفیت ادامه بدین راستى من وزنم استپ شده بود ولى با تغذیه و علم زمانبندى غذاها در پنج روز ۵ کیلو کم کردم پایدار باشید

 4. ماجد گفت:

  برای خرید کتاب تردید داشتم اما وقتی خریدم فکر نمی کردم اطلاعاتش اینقد خوب باشه!!!! من برای یه برنامه بدنسازی در خونه ۳۰ هزار تومن پول دادم اما این کتاب هم بحث تغذیه رو خوب توضیح داده و هم اینکه برنامه یک ماهه بدنسازی هم داره که نقطه قوت اون آموزش تصویری هست
  دمتون گرم

 5. سما گفت:

  سلام..من حدود سی کیلو اضافه وزن دارم و از ناحیه ساق پا دچار شکستگی استرس شدم و در حال حاضر بریس تا زانو میپوشم ..ایا این کتاب برای کاهش وزن به من کمکی میکنه ؟! چون نمیتونم ورزش ها رو انجام بدم ..اصلا ایا میشه بعضی ورزشها رو در حالی که بریس پوشیدم انجام بدم ؟؟؟؟؟؟

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، طبیعتاً با بریس ورزش کردن امکان پذیر نیست، اما تعداد خیلی محدودی از حرکات رو می توانید انجام دهید. مهم نیست شما چقدر اضافه وزن دارید، نکته مهم این هست که در این کتاب شما یاد می گیرید چطور با بدن تون رفتار کنید تا چربی های ذخیره شده رو آزاد کند و وزن اضافی را از دست دهید

 6. امیدرضا گفت:

  سلام و وقت بخیر

  آقای مهندس ماها منتظر اعمال تخفیف هستیم خیلی از مناسبتها گذشت و انگار نه انگار

  تخفیف بعدی کی اعمال میشه صبر کنیم

  سپاس فراوان و آرزوی توفیق

 7. وحيد گفت:

  سلام
  خسته نباشید من کتاب رو خریداری کردم اما دانلود نمیشه
  برنامهpdf هم نصب کردم لصفا راهنمایی کنید

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، وقت شما بخیر، چک کردم خرید موفق بوده، بهرحال همکاران امروز مجدداً فایل رو ارسال کرده اند، لطفاً ایمیل تان را چک کنید

 8. mousa گفت:

  لینک دانلود من منقضی شده است لطفا دوباره ارسال کنید

  • علم ورزش گفت:

   سلام، حدود ۳ ماه از خرید شما گذشته و طبیعتاً لینک منقضی شده است، لطفاً با ایمیل پشتیبانی مطرح کنید

   • mousa گفت:

    پشتیبانی پاسخگو نیست!

    • کیوان فیروزه ئی گفت:

     دوست عزیز، قبلاً هم خدمت شما عرض شد، طی بررسی همکاران هیچ ایمیلی از شما دریافت نشده تا همکاران پاسخگوی آن باشند، این حق شمایت که در صورت گم کردن فایل مجددا” درخواست ارسال کتاب رو بفرستید. اما همانطور که قبلاً نیز به شما گفته شده، لطفاً با ایمیل support@elmevarzesh.com تماس بگیرید و اعلام کنید چند ماه قبل نسبت به خرید اقدام کرده اید، دقت کنید لینکی که برای شما ارسال می شود، تاریخ انقضاء دارد طبیعتاً شما حداقل ۳ ماه به بالا نسبت به خرید اقدام کرده اید.

 9. مهزیار گفت:

  سلام
  کتاب به گفته دوستان باید خیلی مفید باشه ، بنده هم منتظر تخفیف هستم ، کی اعمال میشه ؟
  مشتری خیلی زیاده همه منتظرن

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام مهزیار عزیز، در هفته گذشته ۴ روز تخفیف در نظر گرفته شد، امکان تمدید نیز وجود دارد

 10. مهزیار گفت:

  ممنون از راهنمایی ، در حال حاضر هم تخفیف وجود دارد ، من کتابو خریدم ، باز هم متشکر
  کد تخفیف mordad

 11. Zeynab گفت:

  سلام من نمیتونم کتاب رو دانلود کنم لطفا کمک کنید

 12. محمد گفت:

  سلام امکان خرید نیست چرا

 13. عادل گفت:

  روی خرید که میزنم میره به صفحه
  http://www.elmevarzesh.com/checkout/
  و اونجا نوشته که سبد خرید خالی است

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، برای خرید در انتهای صفحه گزینه خرید کتاب که به رنگ آبی است را کلیک کنید

 14. نسترن گفت:

  سلام من میخوام عضله سازی همراه با چربی سوزی داشته باشم و بتونم برنامه غذایی مناسب خودمو طراحی کنم این کتاب به دردم میخوره؟

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، طراحی تمرین کار مربی هست و صرفاً هر کسی با مطالعه یک کتاب نمی تونه تمرین طراحی کنه، در این کتاب سعی شده بیشترین نتیجه از چربی سوزی کسب بشه و عضله سازی هم در حدی ممکن هست، شما می تونید بر اساس نکات این کتاب فاز چربی سوزی رو دنبال کنید، پس از کاهش چربی با تدوام برنامه تمرینی عضله سازی رو بیشتر کنید.

  • سرباز گمانم گفت:

   سلام ، این کتاب عالیه ، هم برنامه غذایی داره ، هم تمرین های فوق العاده که اگه درست انجام بشه عضله هارو به چالش می کشونه در واقع هم میشه عضله سازی کرد و هم چربی سوزی منتها تغذیه ای که تو کتاب نوشته باید رعایت بشه

 15. عارفه بادامه گفت:

  سلام ، نمیشه ما وزن و قد بدیم و شما برنامه غذایی به ما بدید ؟؟

  وزنم ثابت شده ، خسته شدم دیگه ، از ۶۹ کیلو وزنم پایین نمیاد .

  قدم ۱۶۵ هست .
  میخوام به ۶۳ برسم .

  فقط ۲ سال هست که بدنسازی کار میکنم .

  مطالبتون عالین .

  • علم ورزش گفت:

   سلام، صرفاً بر اساس قد و وزن نمیشه برنامه غذایی نوشت، فاکتورهای زیادی در این امر دخیل هستند، اما این کتابچه برخلاف اون روش؛ راه های کاهش چربی رو آموزش میده

 16. فاطمه گفت:

  عالیییییی بود.من رژیم کاهش وزن داشتم اما بعد یه مدت وزنم کم نمی شد دیگه. اما توصیه های این کتابچه باعث شد راحت کاهش وزنم رو ادامه بدم. ممنووووونم

 17. رسول افشار گفت:

  سلام میخام درمحل پرداخت کنم

 18. سرباز گمانم گفت:

  کتاب فوق العاده ایه

 19. ابوالفضل گفت:

  سلام.خسته نباشید.
  تخفیف میدید؟

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *