همکاری با علم ورزش

مجله اینترنتی علم ورزش مشتاقانه تلاش می کند تا ارتباط خود را با علاقه مندان به علوم ورزشی برقرار کند. لذا در این راستا، به طور مداوم کوشیده است تا زیرساخت و بستر مناسبی را جهت توسعه این مهم فرآهم آورد.چنانچه شما نیز مایل به همکاری داوطلبانه با علم ورزش هستید، لازم می دانیم مواردی را خدمت شما مطرح کنیم.

برای همکاری با علم ورزش باید تخصص خاصی داشته باشم؟

هدف علم ورزش ارائه مطالب مفید و کاربردی است. علم ورزش در تمامی حوزه های مرتبط با علوم ورزشی، سلامتی، تندرستی و تناسب اندام فعالیت دارد.چنانچه شما نیز در هر کدام از این حوزه ها دانش، توانایی و همچنین علاقه به فعالیت دارید، از همین امروز می توانید دانش خود را با هموطنان به اشتراک بگذارید.

چگونه می توانم با علم ورزش همکاری کنم؟

روش های متعددی وجود دارد تا گامی مؤثر در راستای توسعه سایت و همچین دانش افزایی آن برداریم. به عنوان مثال با ارسال نوشته های علمی تان، مقالات مفید و یا فعالیت در گروه مترجمین.

نکته:

علم ورزش می کوشد تا مطالب و یافته های جدید را در حوزه فعالیت خود در دنیای مجازی برای هموطنان منتشر کند،بنابراین نوشته های شما نباید از سایت های داخلی کپی برداری شده باشند.بلکه مطالب باید گردآوری، تألیف و ترجمه شده باشند تا در علم ورزش منتشر شود.

باعث خوشحالی ماست اگر علاقمند به همکاری با علم ورزش هستید. پس موارد خواسته شده در فرم زیر را برای ما ارسال کنید.

نام شما (الزامی)

آدرس ایمیل (الزامی)

تخصص و تحصیلات(الزامی)

زمینه همکاری: لطفا" توضیح دهید در چه زمینه ای؟ ( مثال: ترجمه، نوشتن مطلب یا همکاری در بخش های دیگر)