درباره مجله علم ورزش

سلامت همه چیز نیست، اما همه چیز بدون سلامت هیچ است، از این رو برآنیم تا ما نیز به عنوان عضو کوچکی از جامعه ورزش که رسالت خود را بر امر اطلاع رسانی و آگاهی بنا نهاده ایم، با شعار ورزش نبض تپنده سلامت و اقتدار جامعه، به آن جامه عمل بپوشانیم.

تیم علم ورزش در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با وبلاگ نویسی شروع کرد، اما پس از مدتی کوتاه به دلیل علاقه گردانندگان علم ورزش به فعالیت در این حوزه و همچنین میل به دانش افزایی هموطنان و مهمتر اینکه وب فارسی در این حوزه با یک خلاء روبرو شده بود، به صورت رسمی و قوی تر فعالیت خود را ادامه داد.

علم ورزش تلاش می کند با ایجاد بستری هدفمند سطح آگاهی های فردی و اجتماعی را در زمینه های علوم ورزشی،  تندرستی، بهداشت و تناسب اندام افزایش دهید. جامعه هدف علم ورزش تمام اقشار جامعه می باشد. محتوای سایت حاصل ترجمه مقالات معتبر خارجی، تألیف مطالب و نوشته های علمی توسط تیم نویسندگان علم ورزش و استفاده از منابع کتابخانه ای معتبر می باشد.

در صورتی که قصد همکاری و  یا حمایت از ما را دارید، می توانید با انتشار و به اشتراک گذاری مطالب علم ورزش در شبکه های اجتماعی و معرفی علم ورزش به دوستان خود، این کار را انجام دهید. همچنین در صورتی که پیشنهاد یا انتقادی دارید می توانید آن را از طریق صفحه تماس با ما مطرح کنید

تیم مدیریت

سردبیر: کیوان فیروزه ئی      مدیر مسئول: رامیار نجفی

نویسندگان  و مترجیمن

هدی بانکی

بهاره شکرالله پور

همکاران مهمان

معصومه چنگیز زاده

شیوا بیگی

سحر رهبری

فرزانه یافتیان

بیان بنفشی

احمد رضا پارسا مقدم

ندا شمس

سینا ملکی