استفاده از مطالب علم ورزش رایگان می باشد؛ اما علم ورزش حق خود را در برابر استفاده های غیر مجاز از محتوا و طرح کلی سایت را محفوظ می داند. برای محتوای منتشر شده در علم ورزش – تهیه مطالب و گردآوری جزئیات از منابع مختلف- هزینه و وقت زیادی صرف می شود. بنابراین تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل (تکی، مجموعه ای) یا درج نقل قولی از آن‌ها در سایر رسانه ها (چاپی، دیجیتال)، متعلق به مجله علم ورزش است.

مدیران رسانه ها، لطفاً به این موارد توجه نمایید:

الف) بازنشر کامل مطالب مجله علم ورزش در سایت‌های دیگر فقط با درج لینک علم ورزش (elmevarzesh.com) و هماهنگی به منظور دریافت مجوز بازنشر، مجاز می‌باشد و بازنشر بدون رعایت این مورد، مشمول پیگیری می شود.

ب) بازنشر بخشی از مطالب مجله علم ورزش در رسانه‌های دیجیتال، به هر شکل متصور، فقط با ارائه هایپرلینک (لینک درون متنی) و نیز درج نام مجله علم ورزش در بخش منابع، مجاز است.

پ) شبکه های اجتماعی تحت وب یا موبایل و اپلیکیشن‌ها ورزشی، تحت هیچ شرایطی مجاز به بازنشر نیستند و در صورت مشاهده پیگیری خواهد شد.

ج) انتشار مطالب مجله علم ورزش در رسانه‌های چاپی، فقط با کسب اجازه قبلی و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار میسر است. برای این منظور لطفاً با ایمیل info@elmevarzesh.com تماس بگیرید. بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

هرگونه بازنشر مطالب مجله علم ورزش بدون رعایت موارد ذکر شده، تخلف محسوب شده و مشول پیگیری خواهد بود.

ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی: هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.