اینفوگرافی: چه مقدار کالری صرف انجام کارهای منزل می شود؟

مکمل

ما روزانه به کارها و فعالیت های زیادی مشغول هستیم. از کارهای منزل گرفته تا مطالعه، ورزش، شغل و…اما شاید به درستی متوجه میزان انرژی که صرف این کار ها می کنیم، نباشیم. اطلاع از میزان انرژی که برای انجام امورات روزمره زندگی مصرف می شود از آن لحاظ قابل اهمیت است که میزان انرژی مصرفی و میزان کالری دریافتی را می توانیم کنترل کنیم. مثلا" خانم های خانه داری که فرصتی برای ورزش کردن و یا فعالیت های خارج از منزل ندارد و همیشه نگران افزایش وزن خود هستند، به خوبی می توانند با اطلاع از مقدار انرژی که صرف کارهای منزل می کنند، وزن خود را مدیریت کنند.

چه مقدار کالری صرف انجام کارهای منزل می شودیا حتی کسانی که در پی افزایش یا کاهش وزن هستند با اطلاع از این مقدار انرژی های مصرف شده، بهتر می توانند برای رسیدن به هدفشان کالری های دریافتی و مصرفی را مدیریت کنند. در این مطلب اینفوگرافی از کارهای معمول در طول روز و مقدار انرژی که صرف آن ها می شود را با هم بررسی می کنیم. همچنین این مقدار کارها با برخی فعالیت های ورزشی به لحاظ کالری مصرفی مقایسه می شوند.

اینفوگرافی: چه مقدار کالری صرف انجام کارهای منزل می شود؟برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید.

تهیه و ترجمه: elmevarzesh.com

منبع:master-cleaners

تلگرام

به اشتراک بگذارید :
loading...
loading...

مطالب مشابه

۲ نظر

  1. ترانه گفت:

    ممنونم…

  2. آرش گفت:

    عالی بود منون

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *