جهت دریافت برنامه بدنسازی، فیتنس، کاهش و افزایش وزن، می توانید از طریق این صفحه با مشاورین علم ورزش در تماس باشید. ممشاورین علم ورزش در این زمینه در صورتی که بتوانند برنامه مناسب شما را تهیه کنند اقدام خواهند کرد در غیر این صورت صرفاً جهت دریافت مبلغی اقدام به تهیه برنامه برای هدفی که دانش آن را نداشته باشند، نخواهند کرد.

دریافت مشاوره به چه صورت است؟

شما کاربران گرامی از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال می کنید، درخواست شما بررسی و در صورت نیاز سوالات لازم طی ایمیلی برای شما ارسال می شود. پس از بررسی درخواست و پاسخ شما به سوالات، هزینه مشاوره برای برنامه مورد نظر ( برنامه بدنسازی، فیتنس، کاهش یا افزایش وزن ) برای شما ارسال می شود. پس از واریز وجه مورد نظر، برنامه برای شما ارسال خواهد شد. پس از دریافت برنامه شما هر گونه سوالی داشته باشید می توانید از طرق ایمیل مطرح کنید تا مشاورین به سوال شما در خصوص برنامه پاسخ دهند. شایان ذکر است مدت زمان پاسخگویی به درخواست ۲۴ تا ۷۲ ساعت خواهد بود.

برنامه غذایی

برای دریافت برنامه تغذیه، کاهش یا افزایش وزن لطفا" اینجا کلیک کنید.

ارزیابی و بررسی وضعیت

پس از دریافت برنامه، شما می توانید در پایان موعد در نظر گرفته برای بازدهی برنامه، گزارشی از وضعیت خود برای مشاورین ارسال فرمائید، تا وضعیت شما بررسی شود و چنانچه نیاز به برنامه جدید داشته باشید، طبق موارد فوق ذکر برای شما ارسال می شود.

نام شما (الزامی)

آدرس ایمیل (الزامی)

موضوع مشاوره

توضیحات شما: لطفا" به همراه توضیحات برای درخواست، این موارد نیز به طور دقیق ارسال شود: قد، وزن و سن شما-سابقه فعالیت ورزشی-بیماری یا مشکل جسمانی خاصی دارید؟

ارسال تصاویر