روش های بزرگ کردن سینه با ورزش

روش های بزرگ کردن سینه با ورزش
مکمل_________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________

همه ی خانم ها دوست دارند ،سینه هایی زیبا و خوش ترکیب داشته باشند و شاید هم شنیده باشید بزرگ کردن سینه با ورزش ممکن است! اما اجازه بدهید قبل از شروع آموزش تمرینات، کمی از ساختمان بدن برایتان بگویم. خانم ها، خوب است بدانید که سینه های شما از چربی و بافت های چربی دار تشکیل شده است، شکل ویژه پستان ها و جایگاه مخصوصشان از طریق رباط های خاصی که بافت پستان ها را در بر گرفته و آن ها را حفاظت می کنند تعیین می شود. این رشته ها که به «رباط های کوپر» معروفند در دوره حاملگی و نیز کهولت شل و یا کشیده می شوند و موجبات آویزان شدن آن ها را فراهم می آورند.

هورمون های جنسی در رشد و تکامل پستان ها در دوره بلوغ و تولید شیر از اهمیت بسزایی برخوردارند. استروژن در رشد و نمو غدد و مجاری پستان نقش داشته و پروژسترون محرک اصلی تغییر و تکامل سلول های سازنده شیر می باشد. از این رو سایز آن ها بستگی به میزان چربی دارد که در آن ذخیره می کنید که آن هم به نوبه خود بستگی به ژنتیک، وزن، سلامتی و سن شما دارد. ماهیچه هایی که در زیر سینه ها قرار گرفته اند، ماهیچه های سینه ای نامیده می شوند که برجستگی سینه ی شما از آن ها است.

روش بزرگ کردن سینه با ورزش

علل کوچکی سینه خانم ها

۱- علل هورمونی

الف : هورمون های فولیکولین-لوتئین: ( که هر دو از هورمون های تخمدان هستند) و در صورت کمبود آن ها فقط با تجویز متخصص زنان باید استعمال شوند.

ب : کم کاری تیرویید و هیپوفیز : نیز عامل بسیار نیرومندی محسوب می گردد. در کل کمبود هورمون های تخمدان و هیپوفیز مولد کوچکی پستان ها است.

۲- لاغری مفرط

افراد لاغر کلا بافت چربی در بدنشان کم است و همچنین هورمون های جنسی در بدنشان کمتر از افراد عادی است که این امر باعث کوچک بودن پستان می گردد.

۳ – رژیم لاغری و سوء تغذیه

مخصوصاً در خانم های چاقی که بدون برنامه علمی بطور ناگهانی شروع به کم کردن وزن می کنند، چربی های بدن کاهش می یابد و چون پستان نیز مقدار زیادی بافت چربی دارد، کوچک می گردد و همچنین چروکیده و افتاده می شود. در این افراد چون کوچکی پستان بدنبال رژیم غذایی بوده است بنابراین با توقف رژیم غذایی و برگشت به حالت عادی واستفاده از رژیم پر پروتیین مشکل فرد برطرف خواهد شد. البته ممکن است کمی افتادگی در پستان ها باقی بماند

۴- ژنتیک 

این مورد شایع ترین علت کوچکی پستان ها در خانم ها می باشد و معمولاً به کرم ها و قرض های گیاهی پاسخ مناسبی نخواهد داد و این مواد به هیچ عنوان باعث رشد پستان نمی گردند.

اگر می خواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تغییر دهید یا نه، باید به شما بگویم که خیر، نمی توانید (مگر با عمل جراحی)، اما می توانید با کار کردن روی عضلات سینه، آن ها را بزرگتر، سفت تر و خوش ترکیب تر کنید.

برای بزرگ کردن سینه چند حرکت ورزشی برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن ها را در خانه هم انجام دهید که هیچ خرجی برایتان نخواهد داشت. این تمرینات را می توانید در ۱ تا ۳ ستِ ۸ تا ۱۵ تکرار، ۳ بار در هفته انجام دهید

نکته

هنگام انجام ورزش های مخصوص بزرگ کردن سینه نیز باید مثل سایر ورزش ها لباس ورزشی پوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و راحت انجام داد. این حرکات اگر بدون توجه انجام شوند ممکن است باعث فشار و درد عضلات شود، پس اگر مشکل جسمانی دارید، حتماً قبل از شروع با پزشک خود مشورت کنید. دقت کنید که حین انجام تمرینات به خود فشار نیاورید و اگر احساس ناراحتی کردید، حرکت را متوقف کنید.

توصیه ما به شما این است که در کنار تمرینات بزرگ کردن سینه با ورزش تمرینات ویژه تقویت عضلات بالا تنه را نیز انجام دهید، خصوصاً عضلات پشت و کمر بند شانه ای. همچنین باید توجه داشته باشید چنانچه عضلات شکم توانائی داشته باشید، به نحوی کم شکم صاف و یک دست باشد، باعث می شود با انجام این تمرینات سینه های شما بیشتر نمایان شود.

۱-  پوش آپ اصلاح شده

روش های بزرگ کردن سینه با ورزشالف) روی شکم بخوابید، زانوهایتان را خم کنید، به طوری که قوزک های پا ضربدری روی هم قرار گیرند. آرنج ها را خم کنید و کف دست ها را (در اطراف بدن و مقابل شانه ها) روی زمین قرار دهید. دست ها را صاف کرده و بدن را بلند کنید، به طوری که روی زانوها و کف دست ها تکیه داشته باشید. چانه را کمی به سمت سینه ها متمایل کنید تا پیشانی روبه روی زمین قرار گیرد. شکم را سفت کنید.

ب) آرنج ها را خم کرده و کل بدن را یکباره پایین بیاورید. آنقدر پایین نیاورید که سینه ها به زمین برخورد کند، تا جایی بدنتان را پایین بیاورید که بازوها به موازات زمین قرار گیرند. دوباره خود را بالا بکشید. آرنج ها را قفل نکنید. هرچه جلوتر می روید تعداد دفعات تکرار را بیشتر کنید.


پیشنهاد مطالعه: بهترین روش کوچک کردن سینه خانم ها


۲- پوش آپ توپ

روش های بزرگ کردن سینه با ورزشالف) در مقابل یک توپ زانو بزنید و در حالی که پشتتان را صاف و قائم نگه داشته اید، دست های خود را بر روی توپ قرار دهید.

ب) با انجام بازدم به آرامی بر روی توپ سینه بزنید و پوش آپ کنید و سپس با انجام دم به آرامی به حالت اول باز گردید.

۳-پوش آپ دیوار

روش های بزرگ کردن سینه با ورزشبرای انجام سومین حرکت بزرگ کردن سینه با ورزش در مقابل دیوار با فاصله ی یک متر بایستید و دست ها را به دیوار تکیه دهید و با کمک دست به دیوار نزدیک شده سپس دور شوید.

 ۴ -پرس وزنه

روش های بزرگ کردن سینه با ورزشالف) به پشت روی زمین بخوابید، زانوها را خک کنید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن آن هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتی که دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سم سینه ها متمایل کنید.

ب) وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جایی که زاویه آرنج ها به ۹۰ درجه می رسد. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود. این حرکت را روی میز پرس سینه انجام دهید نتیجه بهتری خواهد داشت.

تهیه و تدوین :elmevarzesh.com

منبع:breastenlargementsite.org

تلگرام

به اشتراک بگذارید :
loading...
loading...

مطالب مشابه

۱۷۷ نظر

 1. ملیکا گفت:

  سلام میخواستم بدونم زومبا باعث بزرگ شدن وخوش فرمی سینه وباسن هم میشه؟

 2. famy گفت:

  س من دوسال و نیمه بدنسازی کار میکنم، سینه هام داره صاف میشه چکار کنم، خیییلی کوچیک شدن

  • رامیار نجفی گفت:

   سلام. چطور بدنسازی کار کردید و سینه هاتون صاف شده؟ از حرکات قدرتی سینه مثل پرس سینه، بالا سینهف دمبل، فلایی و … برای افزایش حجم سینه استفاده کنید.

 3. b.a گفت:

  میبخشید وقتی سینه رشد میکنه باعث میشه پوست ترک بخوره برای از بین بردن اونا راه حلی هست؟

 4. شاپرک گفت:

  سلام من سینه هام خیلی کوچیکه راهی هست ک بتونم سایزشونو افزایش بدم؟

 5. sorour گفت:

  سلام . من هشت ماه دخارم رو شیر دادم و الان دو هفته است از شیر گرفتم. سینه هام خیلی افتاده شده ، همراه ورزش چه نوع تغذیه و دارویی رو پیشنهاد میکنین ؟

 6. ندا گفت:

  سلام اخه این ورزشهایی که نوشتین تو سایتهای دیگه برای کوچک کردن سینه هستش ولی شما نوشتین برای بزرگ کردن سینه.حالا کدومش درسته ؟

  • رامیار نجفی گفت:

   سلام. هر ورزشی چه با تعداد کم و چه با تعداد زیاد موجب رشد و پرورش عضلات میشه اما در مورد سینه این تمرینات باعث آب شدن چربی های اضافی سینه شده و سپس با تسکیل بافت عضلانی خوش فرمی لازم رو سینه میدن.

 7. ms.m گفت:

  سلام.به نظر من همین ورزش هایی ک شما فرمودین به همراه مکمل ویتامین E و کمی ماساژ سینه نتیجه دلخواه رو میده

 8. Me گفت:

  سلام.
  میخواستم بپرسم برای کوچک کردن سینه هم این ورزش ها کمک میکنن؟

 9. شادی گفت:

  سلام من شنیدم ورزش بیش از حد باعث میشه سینه کوچیک بشه یه سریا میگن برای افزایش حجم سینه باید اونارو ماساژ داد ولی وانم باعث فعال شدن لاکتوز سینه میشه دقیقا باید چیکار کرد؟؟؟همین ورزشارو ادامه داد

  • رامیار نجفی گفت:

   سلام. ورزش های با شدت بالا و استقامتی طولانی مدت باعث کوچک شدن سینه میشه. برای افزایش سایز سینه رعایت تغذیه و انجام تمرینات ویژه مخصوص عضلات سینه مفید هستن. سینه از بافت چربی تشکیل شده و به ماساژ بسیار حساسه. با ماساژ جریان لمف در سینه ها افزایش پیدا میکنه که باعث خوش فرمی و تغییرات مثبتی در سینه ها میشن. ماساژ باعث افزایش پاسخ های هورمونی بویژه اکسی توسین در سینه ها و در نهایت باعث افزایش سایز میشه .

 10. ستاره گفت:

  سلام. برای عدم تقارن سینه ها با ورزش کاری میشه کرد؟ من مقداری عدم تقارن داشتم. ورزش برای افزایش سایز رو شروع کردم (گرفتن آرنج دست ها و فشار دادن). سینه هام بزرگتر شدن ولی این عدم تقارن خیلی بیشتر شده. طوری که نگرانم کرده

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، اگر به طور ناگهانی این مشکل پیش اومده و داره به مرور شدیدتر میشه حتماً به پزشک مراجعه کنید، ورزش نمی تونه کار خاصی برای این مشکل انجام بده

 11. مهدیه گفت:

  سلام.ایا مصرف عرقیات مثل رازیانه که به افزایش سایز سینه کمک میکنه اثر ماندگاری داره یا دوره ای هست.
  همینطور در مورد ورزش کردن

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام، گفته شده مؤثر هست ولی اطلاعات کامل تری ندارم، در خصوص ورزش دقت کنید ورزش فقط روی عضلاتی که زیر پستان هستند تأثیر داره و باعث برجسته شده میشه که با قطع کردن ورزش نتایج هم به مرور از دست میره، باقت سینه از چربی هست بنابراین بیشترین چیزی که می تونه روی اون تأثیر بذاره افزایش وزن هست

 12. یاسمن گفت:

  من کپسول مریفیکا خوردم نتیجه گرفتم خوبه اگه بتونین گیر بیارین

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *