خرید اینترنتی مکمل بدنسازی از داروخانه آنلاین در کنار محصولاتی که به آسانی می توان از داروخانه های اینترنتی خریداری نمود، تجربه فوق العاده ای است که اکثر ورزشکاران بخصوص بدنسازان آن را تجربه نموده اند. بزرگترین فایده آن را می توان دریافت اطلاعات جامع هنگام بررسی و خرید دانست.

محصولات مکمل بدنسازی از جمله محصولاتی هستند که به دلیل مواد موثر در آن و نحوه خاص و منحصر به فرد مصرف، در خرید آن باید بسیار دقت نمود. تاریخ انقضای حقیقی و اطلاعات جامع در مورد مواد تشکیل دهنده آن موارد بسیار مهم و حتی حیاتی است که باید در موقع خرید به آن توجه نمود.

پیشنهادی معتبر:

داروخانه آنلاین مثبت سبز با داشتن تمام محصولات مفید در حوزه سلامت، به صورت اختصاصی مکمل بدنسازی و ورزشی را در ویترین نگاه شما ورزشکاران عزیز قرار داده تا پس از مشورت با پزشک یا مربی، محصول مورد نظر را به آسانی جست و جو نموده و پس از خواندن مطالب مربوط به آن، انتهاب صحیحی داشته باشید.

رپورتاژ:بهترین قیمت و سایت خرید مکمل‌های بدنسازی اصل از داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما می توانید به سهولت یک کلیک این مکمل های بدنسازی را خریداری نموده و به طرق مختلف حتی درب منزل، وجه آن را پرداخت نمایید. باید گفت که در تمام طول دوره مصرف شما می توانید مشاوره آنلاین و لحظه ای را از کارشناسان خبره دریافت دارید.

انواع مکمل های مورد نیاز شما که در گروه بندی زیر که لیستی از آن را مشاهده می کنید، قابل دسترس و خرید می باشد.

تمام محصولات زیر گروه این دسته بندی ها در حجم ها و طعم های مختلف، با توضیحاتی شفاف و گویا در داروخانه آنلاین مثبت سبزدر دسترس می باشد. تا در کنار اعتماد به نفس و بدنسازی صحیح سلامت شما به عنوان یک ورزشکار حرفه ای تضمین شده و مواد خطرناکی که به اسم مکمل ها در مراکز نامعتبر فروخته می شود، سلامتی شما را تهدید نکند.

 • کراتین (Creatine)
 • گلوتامین (Glutamine)
 • گینر (Gainer)
 • پروتئین (Protein)
 • کربوهیدرات (Carbohydrate)
 • آمینو (Amino)
 • مولتی ویتامین (Multi Vitamin)
 • بی سی ای ای (BCAA)
 • فیبر (Fiber)
 • کافئین (Caffeine)
 • انرژی زا (Energizing)
 • سی ال ای (CLA)

برخی داروخانه های اینترنتی چون داروخانه آنلاین مثبت سبز در کنار تمام ویژگی های تایید شده این فضا، به یک مجله سلامت مثبت سبز نیز مجهز است که در کنار فعالیت اصلی، به هموطنان اطلاعات به روز شده در تمام زمینه های پر جست و جو را به زبانی ساده داده و محصولات مرتبط با آن را معرفی می کند.

همه چیز درباره مکمل بدنسازی

رپورتاژ:بهترین قیمت و سایت خرید مکمل‌های بدنسازی اصل از داروخانه آنلاین مثبت سبز

موضوع استفاده از مکمل بدنسازی ذهن بسیاری از ورزشکاران را به خود مشغول کرده است. خیلی از ورزشکاران نمی دانند که تا چه حد این مواد مضر یا مفید است. از سوی دیگر گفته می شود برخی از این محصولات باعث چاقی، لاغری یا عملکرد بهتر بدن در هنگام ورزش می شود.

در حال حاضر پودرها، قرص ها و نوشیدنی های مختلفی هستند که ادعا می کنند تاثیر فوق العاده ای دارند؛ به همین موازات خبرهایی نیز در راستای تاثیر منفی این مواد بر روی بدن منتشر شده پس بهتره شما همه چیز درباره مکمل بدنسازی را بدانید. از سوی دیگر مکمل بدنسازی حاوی موادی است که حتی شاید نام آنها را نشنیده باشیم. بنابراین چطور می توان متوجه شد که چه چیزی مناسب است یا نه؟

قبل از این که درباره استفاده از مکمل بدنسازی تصمیم بگیرید، باید بدانید این مکمل ها اکسیرهای جادویی نیستند. نباید انتظار داشته باشید، با مصرف این مواد و یکجا نشستن می توانید ماهیچه ها را تقویت کنید. باید مکملی پیدا کنید که با نوع فعالیت شما همخوانی داشته باشد و از آن به عنوان متعادل استفاده کرده و در عین حال، تمرین های بدنسازی را به موازات آن دنبال کنید.

سوال اول و مهم، مکمل های بدنسازی چه تاثیری بر بدن دارند؟

مکمل بدنسازی به عنوان یک سوپاپ اطمینان در نظر گرفته می شود تا مطمئن شویم بدن مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت می کند تا عملکرد بهتری داشته باشد و آنچه شما از آن انتظار دارید، برآورده سازد.

اگر می خواهید بر توده عضلانی بیفزایید، باید کالری کافی دریافت کنید و ترکیبی از کربوهیدرات و اسیدهای آمینه مصرف کنید. امکان تامین مواد از طریق غذا هم وجود دارد، اما در روزگار ما که اغلب وقت کافی نداریم، متوسل شدن به مکمل های بدنسازی آسان تر به نظر می رسد.

انواع مکمل بدنسازی

مکمل های پروتئینی:

وزنه زدن نیاز بدن به پروتئین را بیشتر می کند. اگر بدن شما پروتئین کافی دریافت نکند، بافت ماهیچه ای را از دست داده و دوره نقاهت طولانی می شود و بدن ماهیچه ها را برای به دست آوردن انرژی تجزیه خواهد کرد. برای این که ماهیچه بتواند پس از تمرین انرژی از دست رفته خود را بازبیاید، از مکمل های پروتئینی یا ماهیچه ساز غالبا استفاده می گردد.

مکمل کراتین:

یکی دیگر از انواع مکمل بدنسازی مکمل کراتیناست. شواهد علمی نشان می دهند که کراتین می تواند نیرو و اندازه عضلات را افزایش بخشد. کراتین به طور طبیعی از سه اسیدآمینه در بدن ساخته می شود و در گوشت قرمز و ماهی نیز یافت می شود، اما مقدار آن در این غذاها برای ماهیچه سازی کافی نیست و به همین علت افراد به مکمل آن نیاز پیدا می کنند.

مکمل های چربی سوز:

این مکمل ها ترکیبی از گیاهان و مواد محرکی هستند که به طور مختصر دمای بدن را افزایش می دهند و به شما کمک می کنند، هنگام تمرین کالری بیشتری بسوزانید. از آنجا که تمرین منظم و رژیم غذایی سالم هم می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد، بنابراین استفاده از این مکمل ها هنوز مورد تردید می باشند.

مکمل های انرژی زا:

این مکمل ها اغلب به صورت نوشیدنی تولید می شوند، برای تمرین های طولانی مدت مناسب هستند. این محصولات از کربوهیدرات تشکیل شده است و باعث کاهش خستگی و افزایش استقامت می شوند. اسیدهای آمینه باعث می شوند بدن هورمون رشد ترشح کند که به نوبه خود از تجزیه ماهیچه هنگام تمرین جلوگیری می کند و ترمیم آن را سرعت می بخشد.

آنتی اکسیدان ها ایمنی طبیعی بدن را در برابر بیماری ها افزایش می دهند. آنها رادیکال های آزاد را که در اثرتمرینات سنگین بدنسازی مانند وزنه زدن ایجاد شده و موجب نابودی سلول می شوند را از بین می برند.

کازئین:

پروتئین دیگری است که در مکمل ها یافت می شود. هضم این پروتئین هفت تا هشت ساعت طول می کشد، به همین دلیل بهترین زمان مصرف آن نیم ساعت قبل از خواب است. این پروتئین هم به ترمیم و ساخت ماهیچه کمک می کند و تاثیر خوبی دارد.

نوشیدنی های بدنسازی:

این نوشیدنی ها باعث تامین قند و نمک بدن در طول تمرین می شوند. ترکیب آب، کربوهیدرات ها و الکترولیت ها آب از دست رفته بدن را بهتر از آب ساده جبران می کنند. اگر برای تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن از رژیم غذایی طبیعی خود دچار مشکل هستید، می توانید از مولتی ویتامیناستفاده کنید. البته ایده آل است که رژیم غذایی متنوعی شامل میوه جات و سبزیجات داشته باشید تا به مولتی ویتامین نیاز پیدا نکنید.

نکته مهم:

اگر مکمل ها درست مورد استفاده قرار گیرند، خطری به همراه ندارند. قبل از این که هر گونه مکملی را مصرف کنید، خوب است تحقیقات کافی درباره محصول موردنظر انجام داده و محصول خود را از تولیدکننده ها و مراکز قابل اطمینان تهیه کنید.

همچنین باید مکمل ها را طبق دستورالعمل مصرف نموده و در مصرف آن زیاده روی نکنید. مثلا مصرف کراتین اضافی برای کلیه ها و کبد خطر آفرین است و پروتئین زیادی تبدیل به چربی می شود.