دسترسی به هر کالا و خدماتی این روزها با داشتن اینترنت ساده تر شده است. کمتر کالا یا خدماتی پیدا می‌شود که سامانه‌های آنلاین به کمک مصرف کنندگانش نیامده باشند و دسترسی به آن را تسهیل نکرده باشد.

رپورتاژ: سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون

تنوع، یکی از مهم‌ترین امکان‌هایی است که این سامانه های آنلاین در هر حوزه‌ای برای کاربران شان فراهم کرده‌اند. چرا که با دسترسی آنلاین، امکان انتخاب میان گستره بیشتری از کالاها و خدمات فراهم شده و حالا دیگر مصرف کنندگان انتخاب‌های محدود و ثابتی پیش رو ندارند.

حالا بسیاری از سامانه‌های آنلاین خدمات مختلف را در کنار هم جمع کرده‌اند تا مخاطبانشان بتوانند با مقایسه آنها بدون نیاز به مراجعه حضوری به چندین محل، انتخاب کنند. از جمله در حوزه سفارش غذا که اپلیکیشنی مثل ریحون حالا امکان انتخاب از میان طیف گسترده‌ای از غذاهای رستوران‌ها را فراهم کرده و مخاطبانش را از نگه داشتن منوهای متعدد رستوران‌ها بی‌نیاز کرده است.

ریحون؛ تنها منویی که نیاز دارید

رپورتاژ: سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، با بیش از ۲۵۰۰ رستوران، امکان سفارش غذا در رشت، تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز را فراهم کرده است؛ همچنین به تازگی امکان سفارش غذا در قزوین هم ممکن شده است؛ در نتیجه کاربران دو شهر رشت و قزوین هم از این پس می‌توانند به کمک ریحون، در سریع ترین زمان و ساده‌ترین شکل ممکن، سفارش غذای خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. در ریحون دیگر نیازی به پرداخت وجه نقد نیست؛ چرا که هزینه غذا به صورت آنلاین پرداخت می شود.

رپورتاژ: سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون

ریحون در کنار وب سایت بسیار کاربردی، یک اپلیکیشن خیلی خوب هم دارد که از طریق سامانه‌های گوگل پلی، بازار و سیب اپ، برای سیستم عامل های اندروید و iOS قابل دانلود است.

به کمک اپلیکیشن ریحون، شما می‌توانید رستوران های اطراف خود را پیدا کرده و از میان آنها، بسته به تنوع غذایی مورد نظر، غذای خوشمزه خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، خوشمزه خود را در محل مورد نظر دریافت کنید. از دیگر قابلیت های ویژه ریحون می‌توان به تیم پشتیبانی این سامانه اشاره کرد؛ تیمی که از آغاز تا پایان و حتی بعد از دریافت غذا، همراه شما خواهد بود.

به کمک سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، از میان منوی عکس دار بیش از ۲۵۰۰ رستوران، به آسانی غذایان را انتخاب کرده و و بعد از ثبت سفارش، غذای خوشمزه خود را در محل دلخواه دریافت کنید.