رپورتاژ آگهی: فروش اینترنتی صندلی ماساژور، ویلچر و تجهیزات پزشکی

رپورتاژ آگهی: فروش اینترنتی صندلی ماساژور، ویلچر و تجهیزات پزشکی
تلگرام

خیلی‌ها به دنبال محصولات پزشکی هستند، علل خصوص کسانی که دچار ناتوانی جسمی و یا مشکلات جسمانی هستند. در خیلی موارد پیدا کردن محصول مورد نظر برای‌شان دشوار است و نمی‌توانند آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند، اما فروشگاه اینترنتی مارکتستان با کادری مجرب توانسته این محصولات را فراهم کند و نیاز هم وطنان را نیز رفع کند.

صندلی ماساژور

ماساژ یکی از راه‌های درمانی و رسیدن به آرامش است. صندلی ماساژور یکی نیز از ابزارهای ماساژ است که می‌توانید نیاز به ماساژ را با آن رفع کنید. فروشگاه اینترنتی مارکتستان انواع صندلی ماساژور از برندهای معتبر و قیمت‌های متنوع را برای فروش آماده کرده است که می‌توانید با مراجعه به سایت و مشاوره رایگان از محصولات برای خرید صندلی ماساژور اقدام کنید. قیمت صندلی ماساژور از حدود ۴ میلیون تومان شروع می‌شود و تا حدود ۱۸ میلیون تومان نیز می‌رسد که این اختلاف قیمت به خاطر امکانات ماساژ دهی و کیفیت و برند محصولات می‌باشد.

رپورتاژ آگهی: فروش اینترنتی صندلی ماساژور، ویلچر و تجهیزات پزشکیویلچر

ویلچر یکی از ابزارهای کمک پزشکی برای افرادی است که مشکلات حرکتی دارند. ویچلرها به دو نوع ویلچر برقی و ویلچر دستی تقسیم‌بندی می‌شوند.

ویلچر برقی دارای موتور و گیربکس است و توسط یک اهرم قابلیت حرکت و جابجایی را دارد. منبع تغذیه آن نیز توسط یک باطری شارژی تأمین می‌شود. ویلچر برقی عموماً قیمت‌های بالایی دارند و از حدود ۴ میلیون الی ۸ میلیون تومان هستند.

رپورتاژ آگهی: فروش اینترنتی صندلی ماساژور، ویلچر و تجهیزات پزشکیویلچرهای دستی که عموماً از آلومینیوم ساخته شده‌اند و توسط خود شخص یا شخص دیگری قابل حرکت است. این ویچلرها در نوع‌های مختلفی و برای کاربردهای مختلفی طراحی و ساخته شده است به عنوان مثال بعضی از ویلچرها برای حمام ساخته شده اند و بعضی از ویلچرها حالت برانکارد دارند که کاملاً حالت خوابیده پیدا می‌کنند. قیمت ویلچر دستی معمولاً زیر ۱ میلیون تومان می‌باشند.

رپورتاژ آگهی: فروش اینترنتی صندلی ماساژور، ویلچر و تجهیزات پزشکیبا مراجعه حضوری به وب سایت مارکتستان هم می‌توانید با محصولات بیشتر آشنا شوید و هم با خرید ویلچر از مشاوره و ارسال رایگان به سراسر کشور بهره‌مند شوید.

آدرس سایت : www.marketestan.com

به اشتراک بگذارید :
loading...
loading...

مطالب مشابه

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *