از زمانی که اینترنت بخشی از زندگی مردم را تشکیل داده است، فعالان این عرصه نیز کار خرید را به صورت اینترنتی برای اقشار مختلف جامعه راحت‌تر کرده‌اند. یکی از این بخش‌ها فروش اینترنتی محصولات ورزشی است، فروشگاه اینترنتی مارکتستان یکی از این فروشگاه‌های اینترنتی است که با شعار،  به روز بودن ، نشان از حرفه ای بودن ماست، خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه می‌دهد. در ادامه با محصولات محبوب این فروشگاه آشنا می‌شوید.

تردمیل

تردمیل یکی از مهمترین و بهترین تجهیزات ورزشی است که در رتبه بندی دستگاه‌های هوازی می‌تواند در جایگاه اول قرار بگیرد. تردمیل‌های فروشگاه مارکتستان برای وزن‌های مختلف و حتی میزان بودجه طراحی شده است. شما با ورود به این فروشگاه می‌توانید قبل از خرید با مشاورین آن در تماس باشید تا شما برای خرید مطمئن راهنمایی کنند. در فروشگاه مارکتستان حدود ۱۲۰ مدل تردمیل خانگی از برندهای متفاوت و معتبر برای ارائه به مشتریان جمع آوری و آماده فروش شده است.

رپورتاژ آگهی: فروشگاه مارکتستان فروش تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات ورزشی

 قیمت تردمیل بر اساس برند، قدرت موتور و امکانات جانبی متغییر است که از حدود یک میلیون و سیصد هزار تومان تا حدود ۸ میلیون تومان در فروشگاه مارکتستان موجود است. خرید تردمیل از سایت مارکتستان شامل مزایایی همچون ارسال رایگان به سراسر کشور، و نصب رایگان در شهر تهران و همچنین مشاوره رایگان می باشد.

در فروشگاه مارکتستان تمام تجهیزات ورزش مورد نیاز یک ورزشکار حرفه ای فراهم شده است.

دوچرخه ثابت

خیلی‌ها علیرغم علاقه‌ای که به دوچرخه سواری دارند اما فضای مناسب برای آن ندارند. پس چه گزینه‌ای بهتر از دوچرخه ثابت؟ دوچرخه ثابت به ۳ نوع دسته بندی می‌شوند:

نوع اول دوچرخه ثابت نشسته که بیشتر جنبه پزشکی دارد و برای افرادی که زانو یا لگن خود را جراحی کردند و دوران ریکاوری را پشت سر می‌گذارند و یا افرادی که مشکلات حرکتی دارند مانند بیماران ام اس یا افراد سالمند مناسب‌تر است که قیمت این نوع دوچرخه ها از حدود ۷۰۰ هزار تومان شروع میشود و تا ۵ میلیون تومان نیز برای مصرف خانگی میرسد

رپورتاژ آگهی: فروشگاه مارکتستان فروش تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات ورزشی

نوع دوم دوچرخه ثابت ایستاده است که بسیار برای کاهش وزن مناسب است و جنبه ورزشی دارد. قیمت این دوچرخه ثابت‌ها از حدود ۴۰۰ هزار تومان شروع  و تا حدود ۳ میلیون و پانصدهزار تومان نیز می‌رسد. دوچرخه ثابت ایستاده صندلی قابل تنظیم در سمت افقی و عمودی دارد که برای قد افراد مختلف قابل استفاده باشد.

رپورتاژ آگهی: فروشگاه مارکتستان فروش تردمیل، دوچرخه ثابت و تجهیزات ورزشیقیمت دوچرخه ثابت از برندها و مدل‌های مختلف را می‌توانید در سایت مارکتستان ببینید و برای خرید دوچرخه ثابت و تردمیل و یا مشاوره رایگان یا با شماره تماس ۰۲۱۴۷۶۲۷۶۲۶ تماس بگیرید و یا بازدید مستقیم از فروشگاه مارکتستان با دیگر محصولات آن آشنا شوید. آدرس اینترنتی www.marketestan.com