آموزش حرکت اسکوات صندلی

تلگرام

تمرینی که بر روی هر دو ناحیه ی باسن و ران ها موثر می باشد تمرین اسکوات صندلی است. این تمرین موجب تقویت و سفتی عضلات، سوختن چربی های باسن و ران ها و در عین حال آن ها را تو پر و سفت می کند و در ترکیب اندام یک فرد نقش بسزایی دارد . تناسب اندام و زیبایی در باسن و ران ها را با این حرکت تجربه کنید.

آموزش حرکت اسکوات صندلیتکنیک :

پشت به یک صندلی بایستید ، دست ها را در مقابل سینه دراز کنید و در موازات هم قرار دهید .آّهسته شروع کنید به نشستن اما قبل از اینکه باسن روی صندلی قرار گیرد آهسته بلند شده و به حالت اول باز گردید.این تمرین را هر روز ۱۰ – ۸ بار در دو نوبت صبح و عصر انجام دهید.می توانید با پیشرفت تمرینات هر هفته ۲ بار تعداد آن را افزایش دهید.

به اشتراک بگذارید :
loading...
loading...

مطالب مشابه

۶ نظر

 1. دانشجو گفت:

  سلام
  این تمرین روزانه باعث کاهش سایز نمی شود؟

 2. یسنی گفت:

  سلام ببخشید من نمیخام سایز باسنم کم بشه من میخام سایز باسنم بیش از حد بزرگ بشه. من ۴ حرکت شمارو که تو اون یکی وب شما هست رو انجام میدم اونوقت این حرکت هم هستش؟میشه اسم ۴ حرکت رو که باعث بزرگی باسن میشه رو بگید برام خواهش میکنم

  • کیوان فیروزه ئی گفت:

   سلام. تعداد  حرکات زیادی برای بزرگ شدن باسن هست و شما مجبور نیستید همه رو انجام بدید. چند حرکت کفایت می کند. منتها برای اینکه خیلی بزرگ شود باید از تمرینات وزنه مانند اسکوات با وزنه که نیاز به هالتر دارد استفاده کنید

 3. سیمین گفت:

  سلام، برای کاهش سایز باسن و ران هم چندتا تمرین معرفی کنید لطفا؛ممنون.

نظرتان را برای ما بنویسید. اگر هم در خصوص موضوعی سوال دارید، چنانچه اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشیم پاسخ خواهیم داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *