امسال نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران برگزار شد و وب سایت‌های شرکت کننده در بخش وب جشنواره در دو بخش رای گیری مردمی و داوری به رقابت پرداختند. این رقابت از ۱۸ دی ماه ما بین وب سایت ها شروع شد و همزمان با داوری وب سایت‌ها توسط داوران، رای گیری مردمی و انتخاب وب سایت‌های محبوب از نگاه کاربران نیز آغاز شد. ۲۸ بهمن ماه روز اختتامیه جشنواره وب ایران بود و در این روز وب سایت‌های برتر از نگاه داوران و رای گیری مردمی معرفی شدند.

هر چند که معتقدیم مجله علم ورزش به لحاظ بسیاری از ملاک‌های داوری شایستگی نامزد شدن در مرحله داوری داوران را نیز داشت، مانند سال ۹۳ که به این مرحله رسید، اما امسال از نظر داوران مجله علم ورزش نمی‌توانست در مرحله داوری موفق شود.

مجله علم ورزش به عنوان یکی از منتقدین داوری جشنواره وب ایران، نه به شکل اعتراض بلکه به عنوان پیشنهاد انتقادات لازم در خصوص روند داوری وب سایت‌ها را مطرح کرد و امیدوار است دقت بیشتری به روند داوری شود و هر شخصی که یک وب سایت را در جشنواره شرکت داده است به عنوان داور در خصوص وب سایتی که هیچ تخصصی در حوزه آن ندارد، آن را داوری نکند.

مجله علم ورزش برنده رای گیری مردمی جشنواره وب ایران شد

ما به شما دلگرم بودیم

از موضوع اصلی جدا نشویم. امسال مجله علم ورزش با حمایت و همراهی دوستان و طرفداران آن موفق شد در گروه ورزش، بهداشت و سلامت در بخش رای گیری مردمی به عنوان وب سایت محبوب و منتخب مردمی برگزیده شود.

از این اتفاق خوشحالیم و از همه عزیزانی که در رسیدن به این موفقیت مجله علم ورزش را حمایت کردند کمال تشکر و قدردانی داریم. با این اتفاق خوب، افتخارات مجله علم ورزش در جشنواره وب ایران دوتایی شد.

مجله علم ورزش برنده رای گیری مردمی جشنواره وب ایران شد

امیدواریم در دورهای بعد بتوانیم برنده مرحله داوری نیز شویم. مجدداً از حمایت های آن های که در رای گیری مردمی شرکت کردند، سپاس گزاریم.