چون لاله به نوروز قدح گیر به‌دست

با آن گل نرگسی گرت رخصت هست

می‌کوش به خدمتش که آن نوح نجات

بر اوج فراز می‌برد ذره پست

باعث افختار ما است که عرض شادباش و تبریک‌مان به مناسبت سال نو، زودتر از نسیم روح‌بخش نوروز خدمت‌تان شرفیاب شود.

سال ۹۶ هم با تمام فراز و نشیب‌هایش همچون تمام سال‌یان دیگر گذشت و حال نوبت به نبردی تازه رسیده است، سالی نو، روزگاری نو، کار و تلاشی نو. از این‌که یک سال دیگر را نیز در کنار شما خوبان سپری کردیم، خرسندیم و از این بابت به خود می‌بالیم. که بعد از ۶ سال، مجله علم ورزش هنوز مجله محبوب شما درحوزه ورزش و سلامت است.

یک‌‌سال  دیگر عاشقانه در خدمت‌تان بودیم و پذیرای حضور گرمتان شدیم و چه افتخاری از این برتر و بالاتر!

سال ۹۶، سال سختی برای علم ورزش بود، خلاء حضور همکاران قدیمی بیش از پیش محسوس بود و این خود مخوجب بروز برخی مشکلات و کاستی‌ها در خدمت رسانی ما به شما عزیزان باشد.

بنابراین معترفیم که در سال ۹۶ کاستی‌های وجود داشته و بابت آن از شما عزیزان عذرخواهی می‌کنیم. امید به اینکه بتوانیم بیش از پیش و بهتر از گذشته در خدمت جامع ورزش و سلامت وب فارسی باشیم.

مروری بر سال ۹۶

تبریک سال نو و مروری بر مجله علم ورزش در سال 96

نظر شما؟

خیلی برای‌مان جالب خواهد بود اگر همراهان مجله علم ورزش بهترین و بدترین مطلبی که در سال ۹۶ در مجله علم ورزش خوانده‌اند را در کامنت معرفی کنید، همچنین یک نقطه قوت و یک نقطه ضعف از  ما:) لطفاً ما رو با کامنت‌هایتان خوشحال کنید.

گلایه از تبلیغات

پیش می آید که برخی از همراهان ما نسبت به تبلیغات در کانال تگرام و یا وب سایت معترض هستند، این حق را به شما می‌دهیم اما در واقع تنها راه تأمین‌ هزینه‌های این مجله، از طریق تبلیغات است و راه حل دیگری نداریم، حداقل در حال حاضر، امیدوارم صبورانه‌تر در کنار ما باشید.

در سال ۹۷ منتظر خبرهای خوبی از مجله علم ورزش باشید، ما هم با نو شدن زمین، نو می‌شویم تا برای همیشه در ذهن شما عزیزان ماندگار شویم. ما همیشه مشتاق خواند انتقادات و یپشنهادات شما هستیم، لطفاً در این مسیر ما را یاری کنید.

و در پایان

تیم مجله علم ورزش، از صمیم قلب آرزوی سلامتی و زندگی به دور از دغدغه برای‌تان دارد، سال نو همه شما خوبان مبارک باد.