مجله علم ورزش ۳ ساله شد و ۳ سال از اولین مطلب علم ورزش می‌گذرد. در طول این ۳ سال سخت تلاش کردیم، بسیار تجربه کسب نمودیم و با چالش های فراوانی مواجه شدیم تا بتوانیم سطح کیفی مقالات خود را افزایش دهیم و همچنین لیاقت میزبانی شما عزیزان را داشته باشیم. به گواه کاربران امروز مجله علم ورزش توانسته است یکی از بهترین وب‌ سایت‌های حوزه‌ی علوم ورزشی و تناسب اندام شود و ما بعد از یاری خداوند، مدیون شما کاربران و یاران همیشگی هستیم.

مجله علم ورزش در چنین روزی و در سال ۱۳۹۰ به‌ منظور افزایش سطح دانش پارسی زبانان در زمینه‌های علوم ورزشی، تندرستی و تناسب اندام متولد گردید. در این ۳ سال تلاش ما بر این بوده تا نه تنها شما را با مقالات علمی ورزشی آشنا کنیم، بلکه با ارائه راهکارها و روش های مختلف در حوزه های تحت پوشش علم ورزش شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا مروری بر ۳ سالی که گذشت داشته باشیم.

مجله علم ورزش 3 ساله شد!در آغاز به کار مجله علم ورزش، ما تنها با چند بخش کارمان را شروع کردیم، آنچنان شوق فعالیت در ما زیاد بود که موجب شد با گذر زمان بخش های بیشتری را به علم ورزش اضافه کنیم. اکنون مجله علم ورزش در ۳۷ حوزه مطلب، اینفوگرافی، ویدئو و آهنگ (ورزشی) منتشر می کند و در طول این ۳ سال بالغ بر ۹۰۰ مطلب را منتشر کرده ایم.

علم ورزش به عنوان یکی از پر مخاطب ترین مجله های اینترنتی حوزه ورزش در ایران در حال حاضر روزانه میزبان بیش از ۳۵۰۰ بازدید کننده است. رسیدن به چنین جایگاهی و همچنین دست یابی به جایگاهی به مراتب بالاتر از این بدون حمایت شما کاربران عزیز هرگز میسر نمی‌شود. برای جلب رضایت شما کاربران عزیز سخت کوشیدیم و فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشتیم. همواره تلاش نموده ایم تا دانش خود را افزایش دهیم، سطح مقالات خود را بهبود بخشیده و بخش‌های جدید و متنوع را اضافه کنیم تا شما عزیزان را در کنار خود حفظ کنیم.

««با این توضیحات لازم است سال ‌روز تولد مجله علم ورزش را به تمامی کاربران و تیم تحریره علم ورزش تبریک بگوییم و امیدواریم توانسته باشیم رضایت شما عزیزان را جلب کرده باشیم. »»

بی‌شک کیفیت مقالات و نحوه ارائه درست آن‌ها، یکی از مهم‌ترین اهداف ما بوده است که قضاوت و نظرات شما مطمئن‌ترین شیوه برای سنجش پیشرفت علم ورزش در این زمینه خواهد بود. اما از نظر کمی، علم ورزش در سومین سال فعالیت خود شاهد رشد بسیار زیادی در آمارها و معیارهای مهم ارزیابی بوده است. از جمله اینکه از نظر تعداد بازدیدکننده شاهد رشد چشم‌گیری نسبت به سال پیش بوده‌ایم. همچنین ما در طول ۳ سال بیش از ۴۴۰۰ دیدگاه در بخش نظرات دریافت کردیم.

آنچه بیان شد به اندازه‌ی کافی مایه‌ی فخر و مباهات و مراتب قدردانی ما از همراهی شما خوبان را فراهم آورد؛ مجله علم ورزش روز به روز رشد خواهد کرد و بخش‌های متنوعی به آن اضافه خواهد شد. لازم است وعده‌ی تعدادی رخداد بزرگ دیگر را در مجموعه‌ی علم ورزش به شما عزیزان بدهیم که در آینده‌ی نزدیک شاهد آن‌ها خواهید بود. در انتها از شما دوستان همیشگی علم ورزش خواستاریم تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود را در رابطه با کیفیت مقالات با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پیشنهادی در رابطه با اضافه شدن بخش جدیدی به علم ورزش در نظر دارید ما را در قسمت نظرات از آن مطلع سازید.

امیدواریم در این ۳ سال توانسته باشیم موجب رضایت شما عزیزان شده باشیم و در خدمت رسانی به جامعه ورزشی کشور اقدامی در خور شأن انجام داده باشیم. برایتان از خداوند آرزوی تندرستی و سلامت را خواستاریم. همیشه شاد باشید و شاد بمانید.

در پایان شما را به خواندن مصاحبه ای با سردبیر علم ورزش دعوت می کنیم: مصاحبه با سردبیر علم ورزش