در آخرین روز از سال ۹۵ هستیم. یک سال دیگر از زندگی‌مان با همه خوبی و بدی‌ها گذشت و مجله علم ورزش نیز وارد ششمین بهار زندگی‌اش شد! خوشحالیم از اینکه امسال نیز در کنار ما بودید.

در کنار شما خواهیم ماند

شاید اگر مشغله ما کمتر بود، بیشتر می‌توانستیم در کنار شما باشیم و برای‌تان بیشتر و بهتر بنویسم. اما با همین اندک وقتی که در اختیار داریم، سعی کرده‌ایم تا آنجا که در توان‌مان بوده پاسخگوی سوالات شما باشیم و مطالبی را منتشر کنیم که برای‌تان مفید باشد.

حتی در کانال تلگرام مجله علم ورزش و دیگر شبکه‌های اجتماعی فارغ از کمیت، بیشتر کیفیت مد نظرمان بوده به نوعی که بتوانیم در کنار هم بیشتر یادبگیریم. در حداقل‌ترین حالت ممکن، علیرغم اینکه چندین بار درخواست برای فروش مجله علم ورزش دریافت شده است، ما در کنار شما می‌مانیم و امیدواریم در این بودن بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.

لطفاً بدون تبلیغ!

ما هم گاهی به عنوان کاربر به دیگر وب سایت‌ها مراجعه می‌کنیم و اگر حجم انبوهی از تبلیغات در وب سایت باشد، قطعاً باعث آزار ما خواهد شد یا حتی اگر در کانال‌های تلگرامی که امروز مخاطبین زیادی دارد مدام تبلیغات منتشر شود و آن کانال از هدف اصلی‌اش خارج شود، خوشایند نیست.

به همین خاطر ما هم سعی کرده‌ایم در نمایش تبلیغات که ماهیت اصلی آن درآمدزایی برای تأمین هزینه‌های مجله علم ورزش است، تا آنجا که می‌توانیم موجب آزار کاربران نشود. امیدواریم زیاد روی این مورد تأکید نداشته باشید چرا که نبود اسپانسر و حامی مالی، موجب می‌شود از تبلیغات حتی اگر تبلیغ بر اساس تعداد کلیک باشد، استفاده کنیم.

انتخاب موضوع

اگر به انتهای صفحه مجله علم ورزش دقت کرده باشید، یک بخش داریم برای اینکه کاربران موضوعی که مد نظر دارند و می‌خواهند در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنند، با ما در میان بگذارند تا پس از بررسی در این خصوص مطلبی منتشر شود، اما توجهی به آن نشده!

دوستان عزیز، ما برای شما می‌نویسیم پس در انتخاب موضوع مطالب به ما کمک کنید تا بتوانیم بیش از پیش به خواسته‌های شما توجه داشته باشیم. اسم این بخش " مطلب بعدی را شما انتخاب کنید" است. در حالت نمایش موبایل روی منوی انتهای صفحه کلیک کنید. منتظر پیشنهادهای خوب شما هستیم.

از ما انتقاد کنید ولی با چاشنی پیشنهاد

ما همیشه مشتاق این هستیم نقاط ضعفی را که داریم به ما گوش‌زد کنید. اگر انتقادی دارید حتماً با ما در میان بگذارید و بیشتر خوشحال خواهیم شد اگر پیشنهادی برای بهبود کیفیت مجله علم ورزش در هر زمینه‌ای که باشد، دارید، مطرح کنید. بدون شک پیشنهادات شما باعث بهبود خدمت رسانی تیم علم ورزش به همراهان خود خواهد شد.

ما را معرفی کنید

اگر از نظر شما کیفیت مطالب مجله علم ورزش و فعالیت‌های که در شبکه‌های اجتماعی دارد، مفید است، ما را به دیگران معرفی کنید تا دوستان بیشتری داشته باشیم و در افزایش دانش ورزشی باهم سهیم شویم. مجله علم ورزش در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر، اینستاگرام و تلگرام فعالیت دارد و مهمتر از همه، بخش اختصاصی فتونکته به آدرس point.elmevarzesh.com داریم که نکات آموزنده و مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهد.

ما به شما افتخار می‌کنیم

اگر اطلاع داشته باشید، مجله علم ورزش امسال توانست در میان وب سایت‌های شرکت کننده جشنواره وب ایران، در بخش رای گیری مردمی محبوب‌ترین وب سایت حوزه ورزش، بهداشت و سلامت در کشور شود. این موفقیت را مدیون حمایت شما عزیزان هستیم که به ما اعتماد کردید و در کسب این موفقیت همراهمان بودید، ما به داشتن دوستانی مثل شما افتخار می‌کنیم.

در پایان

امیدواریم سال پیش رو، سالی سرشار از موفقیت و شادمانی و دور از دغدغه، پریشانی و غم برای تک تک شما عزیزان باشد. سال نو را به همه شما سروران گرامی تبریک می‌گوییم و برای شما و خانواده عزیزتان آرزوی سلامتی داریم. ممنون از اینکه در کنار ما هستید.