به بهانه آمدن بهار….

روزهای آخر سال معمولا" دلشوره دارد. شاید خستگی یک سال، دل‌تنگی روزهایی که رفته‌اند یا دلشوره‌ی نبودن همه‌ی خوبی‌ها و بدی‌هایی که یک سال زندگی‌شان کردیم.

دنیا پر از سین است.من اما از میان همه ی سین ها ، سیمرغ را انتخاب می کنم،هر چند پرنده ای کوچکم و هر چند روی شاخه نازک زندگی نشسته ام،اما دلم بی تاب پر زدن در هوای قاف است.

به دومین بهار سایت نزدیک شدیم، چه آسان به زبان می آید و چه پر تلاطم گذشت. ما، مجموعه مدیریت و نویسندگان سایت علم ورزش ،  با وجود مشکلات و ضعف های موجود که حضور آن در هر مجموعه ای اجتناب ناپذیر است، توانستیم اولین وب سایت جامع تربیت بدنی و علوم ورزشی را که ۹۰ درصد حوزه ها و گرایش های تربیت بدنی را تحت پوشش قرار داده است را  ایجاد کنیم؛ و در حوزه های دیگری مانند؛ سلامت و تندرستی برای تمام اقشار و رده های سنی جامعه، تناسب اندام و طب ورزشی خدمت رسانی کنیم.

با وجود اینکه پتانسیل و تعداد نویسندگان این سایت نسبت به ۳۳ حوزه فعالیت سایت بسیار پایین است، اما ما تنها با این اهداف  که سطح آگاهای های فردی و اجتماعی را در زمینه های علوم ورزشی ، تندرستی، بهداشت، تناسب اندام ، زندگی بهتر و … را افزایش دهیم.با ایجاد بستری هدفمند و ایجاد بانک مقالات جهت تحت پوشش قرار دادن تمام اقشار جامعه
و همچنین بر آورده شدن نیازهای علمی دانشجویان کاردانی و  کارشناسی، و پوشش تمامی کلیدواژه های مربوط به گرایش های مختلف علوم ورزشی دست از تلاش بر نداشتیم و همچنان روز به روز سطح علمی سایت را بالا می بریم.

تنوع در مطالب ، پرداختن به موضوعات مختلفی همچون تندرستی ، تناسب اندام ، سلامت روان و مهم تر از همه علوم ورزشی و آشنا کردن مخاطبین این صفحه با برخی از مباحث نو و یا به زبان نیامده  در سایه یک هدف، که همان کمک به بالا رفتن سطح آگاهی و دانش  جامعه ورزشی در حوزه تندرستی و علوم ورزشی است  را می توان جزء نقاط قوت سایت دانست.

اما این بدان معنا نیست که سایت علم ورزش عاری از هرگونه ضعف و یا ایرادی است.

در چند ماه گذشته سعی  در شناسائی نقاط ضعف خود داشته ایم؛ که خوشبختانه در این شناسائی موفق بوده ایم؛ در سال جدیدی که پیش رو داریم؛ این مژده را به شما می دهیم که قالب سایت را تغییر می دهیم به نحوی که برای شما کاربران عزیز سهولت در مطالعه مطالب و دست یابی راحت به مطالب را فراهم می آورد؛ مطالبی که در سال جدید منتشر خواهند شد با نظارت بیشتر روبرو خواهد بود و همچنین سعی می شود مطالب روز را در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار دهیم.

در ابتدای فعالیت خود ما از یک وبلاگ شروع به کار کردیم؛با توجه به نیاز های جامعه ورزش برآن شدیم تا به صورت مستقل فعالیت داشته باشیم که موجب ایجاد سایت شد، سایت نیز در اوایل کار و همچنین در حال حاضر دچار نواقصی می باشد؛ اما ما آمده ایم تا بمانیم از این رو گام های اول را برداشته ایم تا در سال جدید تحول بزرگی را ایجاد کنیم.

تمام تلاش تیم مدیریت و نویسندگان سایت فقط خدمت به جامعه ، آگاهی و اطلاع رسانی می باشد و مهم تر از همه رضایت شما کاربران گرامی.پس در سال جدید منتظر تحول در سایت باشید.

درشکفتن جشن نوروز برایتان در همه ی سال  سر سبزی جاودان ،اندیشه ای پویا و آزادی و برخورداری از همه نعمت های خدادادی را آرزومندم.

سال نو مبارک