امروز وارد پنجمین سال فعالیت مجله علم ورزش شدیم. روزی را به یاد می‌آوریم که از روی علاقه‌ای که به فعالیت در وب داشتیم تصمیم گرفتیم تا در حوزه‌ای که تخصص داریم، فعالیت‌مان را شروع کنیم. راهی که شاید هیچ وقت تصور نمی کردیم پُر از سختی‌ها باشد و تلاش بسیاری را بطلبد تا بتوانیم میزبان خوبی برای کاربران و مخاطبین وب فارسی در حوزه ورزش و سلامت باشیم.

با گذشت هر سال علاقه  و تلاش ما برای افزایش کیفیت مجله علم ورزش بیشتر می‌شد و در این میان استقبال شما سروران گرامی انگیزه و توان بیشتری به ما می‌داد تا بتوانیم فعالیتی در خور شأن شما عزیزان داشته باشیم.

در طول این ۵ سال فعالیت مجله علم ورزش بدون اغراق به دلیل کمبود همکار و همچنین تأمین هزینه‌های علم ورزش به صورت شخصی، نقاط ضعف بسیاری داشتیم و همین موجب شده بود که با چالش‌های فراوانی مواجه شویم. در واقع میزان رضایتی که اکنون تیم علم ورزش از فعالیت کنونی خود دارد، آنچنان باب میل نیست چرا که معتقدیم اگر چالش‌ها نباشد، می‌توانیم بهتر و بیشتر از این، رضایت شما دوستان عزیز را جلب کنیم.

با این وصف خوشحالیم از اینکه با تمام کمبودهای که در این مسیر ۵ ساله با آن مواجه بوده‌ایم، توانسته‌ایم رضایت شما را جلب کنیم و این یعنی کلیت هدفی که علم ورزش از آغاز تا کنون به دنبال آن بود است. همیشه در تلاش خواهیم بود تا بتوانیم لیاقت میزبانی شما عزیزان را داشته باشیم و خرسندیم از اینکه به گواه کاربران و همراهان ما، مجله علم ورزش توانسته است یکی از وب‌ سایت‌های محبوب حوزه‌ی علوم ورزشی، سلامت و تناسب اندام شود و ما بعد از یاری خداوند، مدیون شما کاربران و یاران همیشگی هستیم.

مروری بر آنچه که گذشت

سال گذشته برنامه‌های زیادی برای علم ورزش داشتیم اما متأسفانه به دلیل مشکلاتی که پیش آمد که تا حدودی در جریان آن هستید، برنامه‌های ما دچار مشکل شد و نتوانستیم به موقع اجرا کنیم، اما همچنان پیگیر بودیم و خواهیم بود تا بتوانیم در کنار تولید محتوای با کیفیت خدمات دیگری به شما عزیزان ارائه دهیم.

یکی از این اقدامات انتشار کتاب دیجیتالی کاهش وزن و تناسب اندام بود. میزان استقبال از این کتاب آنقدر بوده که باعث شگفتی ما شده است و این مایه افتخار ماست که مورد اعتماد کاربران علم ورزش هستیم.

لازم به ذکر است به شما عزیزان این مژده را دهیم که این آغاز راه پروژه‌ها و خدمات مجله علم ورزش است چرا که به مرور محصولات دیگری نیز تولید خواهد شد و در حال برنامه ریزی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات ورزشی نیز هستیم.

آمارها چه می‌گویند؟

خوشبختانه مجله علم ورزش روند رشد رو به جلو دارد و هر ساله شاهد میزان رشد قابل قبولی هستیم. رتبه الکسا مجله علم ورزش سال گذشته حدود ۱۵۰۰ بود و اکنون در مرز رسیدن به رتبه زیر ۱۲۰۰ ایران است. این میزان رشد فقط با وجود شما عزیزان امکان پذیر است و بدون شک در آینده رشد بیشتری نیز خواهیم داشت.

بازدید روزانه از مجله علم ورزش

مجله علم ورزش 5 ساله شد

میزان کامنت‌های ارسالی از طرف کاربران واقعاً چشمگیر است! ما هر روز میزبان سوالات و نظرات شما عزیزان هستیم و تا آنجا که بتوانیم و دانش آن را داشته باشیم، پاسخگو خواهیم بود.

آمار کامنت ها

مجله علم ورزش 5 ساله شد

هدیه ما به شما

به مناسبت پنجمین سال فعالیت مجله علم ورزش، کتاب دیجیتالی چالش کاهش وزن و تناسب اندام با ۲۰ درصد تخفیف در خرید به مدت ۲ روز ارائه می‌شود! برای اعمال کد تخفیف، در مرحله خرید کد five  را وارد کنید.

buyدر پایان

لازم است سال ‌روز تولد مجله علم ورزش را به تمامی کاربران و تیم تحریره علم ورزش تبریک بگوییم و صمیمانه از تمام دوستانی که در این مسیر ما را یاری نموده‌اند، چه با نظرات سازنده و چه با اشتراک گذاری مطالب علم ورزش که باعث شده دوستان جدیدی به جمع همراهان ما اضافه شوند، قدردانی کنیم.

از شما دوستان همیشگی علم ورزش خواستاریم تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند خود را در رابطه با کیفیت مقالات و فعالیت مجله علم ورزش با ما در میان بگذارید. برایتان از خداوند تندرستی و سلامت را خواستاریم. همیشه شاد باشید و شاد بمانید.